Rozwiązania STILL nagrodzone w konkursie IntraLogisteX

Fot._STILL_3

Pierwsza edycja brytyjskich targów IntraLogisteX zakończyła się dla firmy STILL podwójnym sukcesem. Producent inteligentnych rozwiązań logistycznych został wyróżniony pierwszą nagrodą w kategorii „Komisjonowanie i transport ładunków” oraz drugim miejscem w kategorii „Automatyzacja magazynów”.

25 i 26 marca upłynął w brytyjskim Coventry pod znakiem logistycznych innowacji. Pierwsza edycja targów IntraLogisteX przyciągnęła zarówno przedsiębiorców, jak i producentów przyszłościowych rozwiązań – od najnowszych technologii składowania ładunków po całościowe projekty optymalizacyjne. W organizowanym w ramach targów konkursie, jury postanowiło wyróżnić innowacyjne propozycje w siedmiu kategoriach: „IT& Software – zarządzanie transportem”, „IT&Software – zarządzanie magazynem i relacjami z klientami”, „Opakowania”, „Komisjonowanie i transport ładunków”, „Składowanie”, „Automatyzacja magazynów” oraz „Infrastruktura i obsługa magazynów”. Wśród zwycięskich propozycji znalazły się dwa rozwiązania firmy STILL.

Fot._STILL_1

Nagrodzony złotem w ramach kategorii „Komisjonowanie i transport ładunków” system iGoRemote to rozwiązanie usprawniające proces kompletacji zamówień. Ergonomiczny pilot zdalnego sterowania umożliwia optymalne pozycjonowanie wózka do komisjonowania STILL CX 20 lub ciągnika STILL CX-T i ich zdalną, bezpieczną obsługę. System jest również wyposażony w skaner otoczenia, który automatycznie powoduje zatrzymanie się wózka jeśli na jego trasie pojawi się przeszkoda. Wyeliminowanie konieczności manualnego prowadzenia wózków przyczynia się nie tylko do znacznej oszczędności czasu, ale także zwiększenia poziomu wydajności procesu kompletacji zamówień.

Fot._STILL_2

Srebro w kategorii „Automatyzacja magazynów” zostało przyznana firmie STILL za wdrożenie innowacyjnego systemu przepływu materiałów, opartego na flocie zautomatyzowanych pojazdów u jednego z klientów. Jury doceniło działalność firmy w zakresie realizacji całościowych rozwiązań dla różnych sektorów przemysłu, obejmujących optymalizację procesów intralogistycznych oraz zautomatyzowaną agregację i przechowywanie danych. Zwrócono również uwagę na możliwość łączenia indywidualnych komponentów z oferty producenta w efektywne i sprawne systemy, dopasowane do potrzeb i wymagań konkretnego przedsiębiorstwa.

 

Źródło: Still

Authors

Related posts

Góra
English