Brady pozyskuje aplikator hologramów bezpieczeństwa SWIFT firmy Pantec GS Systems

Brady 6372_Pantec SWIFT_m
Zintegrowana, szybka technologia tłoczenia na gorąco posłuży do produkcji bezpiecznych etykiet.

Dział ochrony marki firmy Brady, światowego lidera w dziedzinie przemysłowych systemów drukowania etykiet, nabył aplikator hologramów SWIFT firmy Pantec GS Systems. Aplikator ten charakteryzuje się znacznie mniejszym zużyciem folii niż tradycyjne rozwiązania tego typu i zaspokoi rosnący popyt na rozwiązania do tworzenia etykiet umożliwiających łatwe wykrycie podróbek.
Uważamy firmę Pantec GS Systems za lidera w dziedzinie tłoczenia folii na gorąco i cieszymy się z możliwości korzystania z wyprodukowanego przez nią aplikatora SWIFT — powiedział Chet Kiedrowski, starszy inżynier produkcji w dziale ochrony marki firmy Brady. – Dzięki temu zakupowi zwiększymy nasze zdolności produkcji etykiet z hologramami bezpieczeństwa, a także usprawnimy cały ten proces. W efekcie zaoferujemy klientom bardzo dobre i opłacalne rozwiązania w zakresie etykietowania.
Aplikator hologramów SWIFT zostanie zainstalowany w chronionym zakładzie produkcyjnym firmy Brady znajdującym się w Milwaukee w stanie Wisconsin. Zakład ten (podobnie jak zakład firmy Brady w Singapurze) działa zgodnie z normą bezpieczeństwa ANSI/NASPO SA-2008. Od 2004 r. zakład w Milwaukee ma certyfikat organizacji NASPO (North American Security Products Organization), a zakład w Singapurze, jako pierwszy zakład spoza Ameryki Północnej, uzyskał ten certyfikat w 2006 r.

 

www.bradyeurope.com

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English