Zebra Technologies prezentuje nowy pakiet biznesowych aplikacji mobilnych oraz nowe komputery mobilne z ekranami dotykowymi

DNA Zebra

Firma Zebra Technologies wprowadziła Mobility DNA – pakiet aplikacji mobilnych klasy korporacyjnej. Rozwiązanie pozwala zwiększyć wydajność oraz produktywność przedsiębiorstw, pracowników mobilnych i dystrybutorów. Firma zaprezentowała także dwa nowe komputery mobilne z ekranami dotykowymi: TC75 oraz ulepszoną wersję modelu TC55. Urządzenia uzupełniają ofertę komputerów mobilnych klasy korporacyjnej działających pod kontrolą systemu Android.

Pakiet Mobility DNA to zbiór aplikacji, łatwych w użyciu narzędzi deweloperskich oraz oprogramowania do zarządzania komputerami mobilnymi Zebra. Pozwala partnerom i firmom zmaksymalizować zwrot z inwestycji (ROI) we wdrożenia mobilne, jednocześnie minimalizując złożoność infrastruktury, koszty i ograniczając ryzyko. Do nowych rozwiązań w pakiecie Mobility DNA należą SimulScan Document Capture, Workforce Connect Push-To-Talk (PTT) Pro, AppGallery, Swipe Assist i All-Touch Terminal Emulation (TE). Poprzednio wprowadzone narzędzia, takie jak RhoMobile, Mobility Extensions (Mx), Enterprise Browser i EMDK for Android, również stanowią część pakietu. Umożliwiają one firmom wykorzystanie platformy oprogramowania Android, znanej z urządzeń klasy konsumenckiej, na wytrzymałych i wydajnych modelach klasy korporacyjnej.


Komputer mobilny klasy korporacyjnej TC75

 • Model TC75, działający pod kontrolą systemu Android i zbudowany na wytrzymałej platformie TC70 firmy Zebra, to zaawansowany komputer mobilny, który obsługuje sieci 4G LTE wielu operatorów. Urządzenie zapewnia nieprzerwaną łączność w zastosowaniach takich jak serwis terenowy, transport i logistyka, bezpośrednie dostawy do sklepów (DSD – Direct Store Delivery), ewidencjonowanie tras oraz bezpieczeństwo publiczne.
 • Komputer mobilny TC75 ma formę smartfona klasy konsumenckiej, ale został zaprojektowany pod kątem najtrudniejszych środowisk pracy. Urządzenie oferuje klasę szczelności IP67 – jest odporne na kurz, wytrzymuje całkowite zanurzenie w wodzie i działa niezawodnie nawet po wielu upadkach na beton z wysokości 2,4 m.
 • TC75 umożliwia zaawansowane rejestrowanie danych dzięki przetwornikowi obrazu, który może skanować kody kreskowe 1D i 2D bez względu na ich stan.

Zebra_TC75_2

Komputer mobilny klasy korporacyjnej TC55

 • Komputer dotykowy TC55, który umożliwia wybór operatora i systemu operacyjnego, został uzupełniony o system operacyjny Android KitKat i o wbudowany imager 2D, który umożliwia szybsze rejestrowanie danych.

 

App Gallery

 • App Gallery to sklep z biznesowymi aplikacjami mobilnymi, który pozwala firmom efektywnie kontrolować użytkowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych na komputerach Zebra działających na systemie Android. Pozwala odciążyć personel IT, znacznie ograniczając problemy z nieautoryzowaną instalacją aplikacji oraz minimalizując liczbę błędów spowodowanych nieprawidłowymi wersjami lub konfiguracjami.
 • Zaaprobowani dostawcy zewnętrzni mogą dystrybuować swoje własne aplikacje korporacyjne za pośrednictwem App Gallery. Dzięki temu niezależni producenci oprogramowania (ISV) zyskują łatwy i efektywny sposób na promowanie, rozpowszechnianie i aktualizowanie swoich aplikacji.

 

SimulScan Document Capture

 • Aplikacja SimulScan Document Capture pozwala za jednym naciśnięciem przycisku rejestrować wiele kodów kreskowych jednocześnie, zdjęcia wysokiej rozdzielczości i podpisy, a nawet automatycznie wypełniać standardowe formularze. Takie rozwiązania znacznie usprawnia działalność biznesową, poprawiając jakość obsługi klienta i umożliwiając dostęp do danych w czasie rzeczywistym.
 • SimulScan nadaje się do zastosowań, które wymagają szybkiego obiegu informacji oraz bezbłędnej transkrypcji. Aplikacja kierowana jest do branż takich jak usługi serwisowe w terenie, transport i logistyka oraz produkcja.

 

Workforce Connect PTT Pro

 • Workforce Connect PTT Pro to ulepszona wersja zestawu narzędzi Workforce Connect, które pozwalają przedsiębiorstwom zwiększać wydajność personelu.
 • Rozwiązanie, niezależne od sieci i urządzenia, integruje telefonię VoIP, łączność PTT (Push-to-talk) oraz wiadomości w ramach jednego mobilnego interfejsu użytkownika, usprawniając współpracę i interakcję między pracownikami.

 

Swipe Assist

 • Nowa funkcja aplikacji Zebra Swipe Assist oferuje wirtualny przełącznik ekranowy. Zapewnia on pracownikom mobilnym używającym urządzeń Zebra z systemem Android łatwiejszy dostęp do funkcji skanowania danych.

 

All-Touch Terminal Emulation (TE):

 • Rozwiązanie All-Touch TE jest zoptymalizowane pod kątem dotykowych aplikacji na platformę Android i eliminuje potrzebę wielokrotnego, częstego wprowadzania danych z klawiatury.
 • Pobierając dane z istniejących, tradycyjnych źródeł TE i automatycznie przekształcając je w nowoczesną nawigację dotykową, menu i przyciski ekranowe, rozwiązanie All-Touch TE pozwala zwiększyć wydajność i dokładność pracy.


Joe White, wiceprezes działu Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies

„Zebra kładzie nacisk na kompleksowe rozwiązania mobilne, które umożliwiają przedsiębiorstwom prowadzenie działalności biznesowej w warunkach, w których urządzenia klasy konsumenckiej po prostu zawodzą. Komputery mobilne TC75 i TC55, a także nasz pakiet Mobility DNA, opracowano po to, aby pomóc firmom w szybszym wdrażaniu rozwiązań mobilnych, podnoszeniu wydajności i elastyczności operacyjnej oraz wykorzystaniu pełnego potencjału biznesowego”.

 

Strona www: Mobility DNA

Strona www: Komputery mobilne Zebra

Facebook: Zebra Technologies
Twitter: @ZebraTechnologies

Authors

Related posts

Góra
English