Warsztaty szkoleniowe EVER dla projektantów, instalatorów i informatyków

Ever FB-484-x-252_szkolenie_30.06.2015_2

Firma EVER zaprasza na praktyczne i nowoczesne warsztaty szkoleniowe, które odbędą się 30 czerwca 2015 (najbliższy termin) oraz 29 września 2015 (kolejny termin) w siedzibie firmy, w Swarzędzu. Warsztaty szkoleniowe EVER pozwolą uczestnikom poszerzyć i zaktualizować wiedzę z zakresu zasilania gwarantowanego oraz sprawnie poruszać się w branży.

Warsztaty EVER przeznaczone są dla projektantów, informatyków, inżynierów, właścicieli i pracowników firm informatycznych, kierowników projektów, a także generalnych wykonawców. Ever rekomenduje szczególnie wszystkim, którzy w swojej pracy wykorzystują lub oferują urządzenia zasilania awaryjnego UPS.

Program warsztatu obejmie część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy zapoznają się z procesem instalacji UPS (w tym trójfazowych UPS EVER), poznają oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft Professional oraz praktyczne funkcjonalności podczas prezentacji w dziale Badań i Rozwoju firmy EVER. Uczestnikom przedstawiony będzie przegląd produktów producenta ich funkcjonalności oraz korzyści płynące z ich zastosowania.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby zgłosić swoją obecność należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej www.ever.eu/szkolenia. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Źródło: Ever

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English