Polacy dominują w pierwszej rundzie The Fresh Connection – Global Challenge (Open Competition) 2015

Na dziesięć najlepszych zespołów pierwszej rundy Global Challenge aż pięć jest z Polski! W tej fazie rozgrywek bierze udział 300 drużyn z całego świata.

Właśnie zakończyła się pierwsza runda Global Challenge – ostatniej fazy zawodów The Fresh Connection przed Światowym Finałem. Spośród 300 zespołów z całego świata aż 5 ekip z Polski zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce tych, które osiągnęły najlepszy rezultat: Frito Lay (drugie miejsce na świecie), PKN ORLEN, Oriflame Products Poland oraz Pepsi-Cola General Bottlers Poland.

Obecnie rozgrywki toczą się na poziomie krajowym w celu wyłonienia najlepszej drużyny z danego państwa, która 25 września 2015 pojedzie do Amsterdamu, by walczyć o tytuł mistrza w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Wyniki poszczególnych drużyn (pierwsze trzy miejsca) są ogłaszane powszechnie, by już teraz zawodnicy mieli szansę porównać swoje osiągnięcia na tle pozostałych uczestników. Przed nami jeszcze dwie rundy, każda kolejna będzie coraz bardziej skomplikowana. Termin ogłoszenia ostatecznych wyników Global Challenge to 8 czerwca 2015. Wtedy poznamy reprezentantów krajów, którzy we wrześniu staną do walki o tytuł mistrza świata w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Na zwycięzców polskiej edycji, oprócz możliwości uczestnictwa w światowym finale, czeka również dodatkowa nagroda o wartości 60 tysięcy złotych (cykl warsztatów opartych o TFC). Z kolei laureaci finału światowego otrzymają bezpłatny tygodniowy Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

 

Authors

Related posts

Góra
English