Zebra Technologies przedstawia nowe bezprzewodowe punkty dostępowe WiNG Express

Zebra Technologies_AP7522

 

Najnowocześniejsze rozwiązania bezprzewodowe Zebra WiNG Express oferują wydajną łączność WLAN klasy korporacyjnej bez zwiększania złożoności architektury oraz kosztów.

Firma Zebra Technologies, dostawca produktów i usług zapewniających firmom i organizacjom kluczowe informacje, przedstawiła nową ofertę rozwiązań do bezprzewodowych sieci lokalnych (WLAN) – punkty dostępowe WiNG Express. Modele wykorzystują nowoczesne technologie i są przy tym łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu. Punkty dostępowe, oferowane w atrakcyjnych cenach, kierowane są do małych i średnich firm. Mają przy tym zaawansowane funkcje klasy korporacyjnej, których używają największe przedsiębiorstwa.

Punkty dostępowe WiNG Express oferują łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs graficzny, który upraszcza kompleksowe zarządzanie siecią WLAN i tym samym pozwala ograniczyć zaangażowanie działu IT. WiNG Express umożliwia stworzenie inteligentnej sieci, która zarządza każdą transmisją tak efektywnie i bezpiecznie, jak to możliwe, zapewniając wysoką wydajność łączności bezprzewodowej.
Oferta punktów dostępowych WiNG Express obejmuje dwa modele 802.11ac z podwójnym modułem radiowym (AP 7502E i AP 7522E) oraz cztery modele 802.11n (AP 6511E, AP 6521E, AP 6522E i AP 6562E). Wszystkie punkty dostępowe WiNG Express mają wbudowane narzędzia do monitorowania, zarządzania i rozwiązywania potencjalnych trudności z punktem dostępowym oraz podłączonymi do niego urządzeniami. Zaawansowane funkcje analityczne pozwalają użytkownikom zbadać konkretny punkt dostępowy i obejrzeć jego historię z ostatnich 24 godzin.

WiNG Express to skalowalne, bezpieczne i elastyczne rozwiązanie z architekturą bez kontrolera, w której jeden punkt dostępowy może sterować 24 dodatkowymi punktami. Jeśli dana sieć wymaga 25 punktów dostępowych albo składa się z wielu lokalizacji, wystarczy dodać WiNG Express Manager, aby rozbudować ją zgodnie z potrzebami.

Oferta WiNG Express jest wspierana przez usługi Zebra, teraz rozszerzone na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, które zapewniają optymalne działanie produktów w całym cyklu ich użytkowania. Rozwiązanie WLAN zaprojektowano tak, aby maksymalizowało przychody dystrybutorów i partnerów: technologia pozwala uprościć proces wdrożeniowy i ograniczyć problemy wymagające udziału serwisu posprzedażnego.

WiNG Express to nowoczesny system łączności bezprzewodowej, który używa rozproszonej inteligencji, zwiększając wydajność i niezawodność sieci bezprzewodowej w wyniku eliminacji „wąskich gardeł” i pojedynczych punktów podatnych na awarię.
Mark Smith, dyrektor ds. sprzedaży, dział Enterprise Networks & Communications EMEA Zebra Technologies mówi: – Rozwiązania Zebra WiNG Express zapewniają użytkownikom wydajną łączność bezprzewodową w atrakcyjnej cenie, dostosowanej do możliwości finansowych małych i średnich przedsiębiorstw. Łatwość wdrażania i skalowania nowych modeli pozwala użytkownikom rozbudowywać sieć w miarę rozwoju firmy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności operacyjnej i jakości obsługi klienta.

 

Źródło: Zebra Technologies

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English