Kanlux wdrożył system mHR

kanlux

Optymalizacja procesów efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, skrócenie czasu i obniżenie kosztów operacji związanych z pozyskiwaniem i wykorzystywaniem informacji o pracownikach to główny cel zrealizowanego właśnie wdrożenia systemu mHR w Kanlux.

W oparciu o rozwiązania BPSC realizowane będą procesy zarządzania kompetencjami, kwalifikacjami i efektywnością. System mHR wspierać będzie również obszary szkoleń, rekrutacji czy e-learningu. Już pierwsze tygodnie użytkowania systemu pozwoliły ograniczyć do minimum papierowy obieg dokumentów. Jak wskazują przedstawiciele Kanlux SA, system znacznie przyspieszył i usprawnił realizację wszystkich procesów zarządzania zasobami ludzkimi, których funkcjonalności znajdują się w mHR.

Do systemu mHR, obok zakresu funkcjonalnego, przekonała nas modułowa struktura. Dzięki temu możliwe stało się wdrożenie tych funkcjonalności, które są adekwatne do naszych obecnych potrzeb. Jednocześnie mamy możliwość rozbudowy zakresu w przyszłości – podkreśla Patrycja Łężak, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Kanlux.

Kanlux jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Mała, rodzinna firma urosła na przestrzeni 26 lat do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa zatrudniającego w swoich spółkach kilkuset pracowników. W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych skupionych wokół sześciu grup produktowych: opraw architektonicznych, opraw zewnętrznych, opraw domowych, źródeł światła oraz asortymentu uzupełniającego w postaci osprzętu elektroinstalacyjnego oraz aparatury modułowej.

 

Źródło: BPSC

Authors

Related posts

Góra
English