ITM Polska 2015: technologiczny siódmy bieg

logo_m

W dobie Internetu, kiedy wszystkie informacje można zdobyć, siedząc wygodnie za biurkiem, targi wciąż pozostają nieocenionym narzędziem budowania i rozwoju firmy. Pozwalają w maksymalnie efektywny i komfortowy sposób zapoznać się z najnowszymi technologiami, śledzić innowacje, porównywać oferty i nawiązywać kontakty. Dlatego nie dziwi fakt, że od lat coraz mocniejszą marką są poznańskie targi Innowacje Technologie Maszyny – ITM Polska (9–12.06.2015), jedyne wydarzenie w Polsce na tak dużą skalę i jedno z najważniejszych w Europie. Skupia ono wszystkie branże związane z przemysłem metalowym.

Targi ITM Polska z roku na rok notują wzrosty liczby wystawców oraz zwiedzających. W roku 2014 w Poznaniu wystawiły się setki firm z 30 krajów, a ekspozycję odwiedziło 16 728 zwiedzających z Polski i zagranicy. Tegoroczna ekspozycja zapowiada się jeszcze bardziej interesująco, dlatego warto sprawdzić, dlaczego w czerwcu warto być właśnie w Poznaniu.

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

 

Technologiczna avant-garde

Innowacje zawsze stały w centrum targów ITM Polska. Większość wystawców dba o to, by prezentowana oferta zawierała najnowocześniejsze maszyny, usługi i technologie. W połączeniu z faktem, że do Poznania przyjeżdża cała branża i że są to targi o międzynarodowym charakterze, stanowią one swoisty miernik technologicznego postępu oraz platformę pozwalającą na usytuowanie firmy bądź produktu na przemysłowej mapie Europy.

 

Miejsce dla liderów

Udział w tegorocznym wydarzeniu zapowiedzieli liderzy branży, między innymi grupa SECO/WARWICK – jeden z wiodących światowych producentów urządzeń do procesów cieplnych, która na czerwcowych targach zaprezentuje między innymi technologię produkcji grafenu wielkoformatowego przy użyciu reaktora GraphMaster. To unikatowe na skalę światową urządzenie wysokotemperaturowe z ekranową izolacją termiczną oraz systemem próżniowym bazującym na pompie turbomolekularnej umożliwia produkcję grafenu w formatach do 500 x 500 [mm].

W Poznaniu nie zabraknie także innych liderów branży, między innymi ABH, ABPLANALP, AVIA, BOSCHERT, BYSTRONIC, CARL ZEISS, DEMATEC, DMG/MORI SEIKI, FANUC, GF, HEXAGON METROLOGY, HTM, LVD, MITUTOYO, POL-SVER, PRIMA POWER, SANDVIK, SCHUNK INTEC, TRUMPF, YAMAZAKI MAZAK i wielu innych. Na targach ITM Polska 2015 swoją ofertę zaprezentują firmy z takich krajów, jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia,  Indie, Niemcy, Polska, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

 

Technologiczny łącznik wielu branż

W ramach tegorocznej ekspozycji, która obejmować będzie powierzchnię dziewięciu pawilonów oraz siedem salonów tematycznych (Mach-Tool, Metalforum, Surfex, Welding, Hape, Nauka dla Gospodarki, BHP), znaleźć będzie można ofertę dla takich branż, jak: maszynowa, motoryzacyjna, spawalnicza, lakiernicza, zbrojeniowa, energetyczna czy kolejowa. W poznańskich halach można będzie zobaczyć maszyny i urządzenia służące do obróbki metali, spawania czy nakładanie powłok lakierniczych, do hydrauliki, pneumatyki, czy metalurgii. Nie zabraknie też robotów przemysłowych i manipulatorów. Wszystko w ruchu, w dynamice charakterystycznej dla innowacyjnego trybu myślenia o przemyśle.

Targom ITM Polska towarzyszyć będą Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz spotkania matchmakingowe, Subcontracting ITM Meetings.

 

Marka innowacyjnego przemysłu

W czasach, kiedy presja optymalizacji procesów, podnoszenia wydajności, jakości i sprawności przemysłowej jest czynnikiem stale towarzyszącym producentom i właścicielom firm, targi ITM Polska są drabiną rozwoju oraz trampoliną pozwalającą na skok w przyszłość. ITM Polska to nowoczesne technologie, innowacje dla rozwoju, zaawansowane maszyny. Wszystko w jednym miejscu, w pigułce, ale z rozmachem i na szeroką skalę.

 

Źródło: MTP

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English