BASF wyznacza firmę BTC na dystrybutora środków smarowych w Europie Północnej i Środkowej

BTC_m

Od 1 czerwca BTC, podmiot zależny firmy BASF, będzie odpowiadać za dystrybucję w Europie Północnej i Środkowej jej dodatków do olejów smarowych, olejów bazowych oraz komponentów płynów używanych przy obróbce metali. BTC należy do grupy BASF i jest europejską organizacją sprzedaży zajmującą się dystrybucją specjalnych produktów chemicznych wśród małych i średnich firm.

Dzięki tej nowej strukturze BASF zoptymalizuje swoje kanały sprzedaży w branży środków smarowych w Europie i wykorzysta efekty synergii w całej Grupie BASF. – Za sprawą BTC mamy teraz dopasowany do indywidualnych potrzeb kanał sprzedaży, który zaspokoi popyt naszych małych i średnich klientów w Europie Północnej i Środkowej – wyjaśnia Stefan Fassbender, dyrektor ds. środków smarowych z europejskiego zarządu globalnej jednostki Fuel and Lubricant Solutions firmy BASF. – Klienci w ponad 20 krajach skorzystają na lepszym dopasowaniu opakowań do mniejszych zamówień oraz elastycznych terminach dostaw.

Nowe grupy produktowe poszerzają ofertę specjalnych produktów BTC dla branży środków smarowych. Uzupełniając wcześniej dostępną ofertę mieszanych środków smarowych, o dodatki do olejów smarowych, oleje bazowe i komponenty płynów używanych do obróbki metali obejmują teraz wszystkie istotne obszary łańcucha dostaw. Lista krajów zawierająca nazwy odpowiednich partnerów do kontaktu BTC jest dostępna pod adresem http://www.btc-europe.com/en/DK/contact/addresses.

 

Źródło: BASF

Authors

Related posts

Góra
English