Bezpłatne szkolenie dla inżynierów

TME szkolenie_m

Transfer Multisort Elektronik – jeden z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej w Europie oraz Microchip Technology – wiodący producent układów analogowych, pamięci i mikrokontrolerów o architekturze RISC zapraszają na szkolenie.

Jest ono skierowane do inżynierów  projektantów aplikacji i systemów wbudowanych zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w ofercie firmy Microchip. Celem szkolenia będzie omówienie nowości, wśród których będą m.in. rozwiązania w dziedzinie układów analogowych, prezentacja rozwiązań w zakresie łączności bezprzewodowej i przewodowej z wykorzystaniem interfejsów USB i Ethernet oraz przedstawienie nowych mikrokontrolerów 8-, 16- i 32-bitowych wraz z dedykowanymi im nowymi narzędziami programistycznymi (Microchip Code Configurator i MPLAB Harmony).

Szkolenie będzie prowadzone przez specjalistów z firmy Microchip w języku polskim.

Zgłoszenia można przesyłać poprzez formularz na stronie www.tme.eu/szkolenie do 08.05.2015 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

14.05 – Katowice, Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13
15.05 – Warszawa, Golden Tulip Centre, ul. Towarowa 2

 

Źródło: TME

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English