Drabina wielofunkcyjna Stabilo Professional firmy KRAUSE

stabilo_professional_drabina_wielofunkcyjna_fot.2_krause_m

Szwajcarski scyzoryk to synonim precyzji, kompaktowości i wielofunkcyjności. Jego budowa silnie wpłynęła na nowoczesną myśl projektowania narzędzi, które muszą być dziś nie tylko niezawodne i trwałe, ale wszechstronnie przystosowane do różnych środowisk pracy. Wychodząc naprzeciw profesjonalistom szukającym kompaktowych rozwiązań o szerokim spektrum zastosowań, KRAUSE zaprojektowało drabinę wielofunkcyjną z serii Stabilo Professional – do użytku jako drabina przystawna, rozsuwana i wolnostojąca z wysuwanym elementem.

Prace na wysokości wymagają drabiny, która z łatwością dostosuje się do zmiennych warunków wykonawczych – nierównej powierzchni, różnorodnej wysokości elementów elewacyjnych czy trudnodostępnych miejsc, szczególnie w przypadku dachów wielospadowych, nadbudówek i zadaszeń. Trzyelementowa, aluminiowa drabina Stabilo Professional pozwala na pracę w trzech konfiguracjach – drabiny przystawnej, rozsuwanej i wolnostojącej, w kilku zestawieniach ilości szczebli – 3×8, 3×9 i 3×10 (z funkcją ustawiania na schodach), oraz 3×12 i 3×14 (wyposażone w rolki przyścienne).

Stabilo Professional to produkty o najwyższym współczynniku bezpieczeństwa pracy, wyposażone w zintegrowane zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem/rozłożeniem się drabiny, wzmocnione krawędzie, samozabezpieczające się zaczepy, a także antypoślizgowe, profilowane szczeble o głębokości 30 mm.

stabilo_professional_drabina_wielofunkcyjna_fot.1_krause_m_m

Wielofunkcyjną drabinę Stabilo można doposażyć w szereg ułatwiających pracę i podnoszących bezpieczeństwo akcesoriów: stopień, który z powodzeniem może być użytkowany jako półka o nośności do 150 kg, szpice, uchwyt dystansowy do prac w trudnodostępnych miejscach, przedłużenie podłużnicy z regulacją wysokości czy regulację poziomu do stabilizatora.

Charakterystyka techniczna

Głębokość szczebli: 30 mm
Liczba szczebli: 3×8, 3×9, 3×10, 3×12, 3×14

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English