Partnerzy i dystrybutorzy Schneider Electric podsumowują współpracę

Wręczene Nagród_Schneider_Electric_m
Schneider Electric, globalna firma w zakresie zarządzania energią na corocznej konferencji podsumowała rok współpracy z Firmami Partnerskimi i Dystrybutorami Elektrotechnicznymi. Było to największe dotychczas spotkanie w historii, które miało miejsce w Łodzi, w dniach 15–17 kwietnia. Była to również wyjątkową okazją do nagrodzenia najlepszych firm, które w minionym roku wykazały się szczególną aktywnością na polu biznesowym. W wydarzeniu wzięło udział ponad 180  Firm Partnerskich współpracujących Schneider Electric na ternie Polski w zakresie automatyki budynkowej, przemysłowej, rozwiązań IT, dystrybucji elektrotechnicznej oraz rozwiązań niskiego napięcia.
Spotkanie Partnerów to najważniejsze spotkanie z klientami organizowane przez Schneider Electric każdego roku. Jest to okazja do podsumowania wspólnych projektów, poznania planów na kolejny rok oraz zapoznania się z nowościami produktowymi oferowanymi przez producenta. Dodatkowo na takim wydarzeniu Firmy Partnerskie mają możliwość zapoznania się z nowymi mechanizmami wsparcia sprzedaży, programami marketingowymi, jakie wdrażane są przez Schneider Electric.  W trakcie trzydniowego spotkania goście wzięli udział w kilku sesjach tematycznych dedykowanych dla poszczególnych rynków. Każdy z uczestników miał możliwość wybrania najbardziej interesującego go zagadnienia, zgodnego z zakresem prowadzonej działalności. – Coroczne spotkanie z naszymi partnerami i dystrybutorami to okazja do podsumowania i podziękowania za współpracę, ale również czas, aby analizować to, co dokładnie wydarzyło się na rynku, wyciągać wnioski i nakreślać kierunki dalszych działań. Jako Schneider Electric przykładamy dużą wagę do codziennej współpracy, wspierając naszych Partnerów w zakresie technicznym oraz nieustannie rozwijając narzędzia wsparcia sprzedaży – mówi Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu Schneider Electric Polska.

Schneider Ekectric_Jacek Łukaszewski wtrakcie głównej prezentacji_m

Jacek Łukaszewski w trakcie głównej prezentacji

Tradycyjnym elementem wieczornej części spotkania było rozdanie certyfikatów dla najlepszych firm za imponujące wyniki sprzedaży w 2014 roku. Wyróżnienia z rąk Prezesa Zarządu otrzymali najlepsi Integratorzy Systemów Budynkowych Coral, EnergoSter, IT Control, Metrolog, Qumak, Satchwell Polska Toruń, T4B, Telecomm, ZBAR.  Wśród najlepszych producentów rozdzielnic Schneider Electric znalazły się firmy: Blaks, Control Process Electric, ELEKTRO PROCES, Elektromontaż Rzeszów, Hulanicki & Bednarek. W trakcie spotkania wyróżnieni zostali również Partnerzy współpracujący z APC by Schneider Electric w obszarze rozwiązań IT. W tym segmencie nagrodzeni zostali: ABC DATA, AB, COOL, DELL, KOMPUTRONIK, PRETOR. Ponadto firmy: Atrem, Kopol Zakład Automatyki, Merrid Controls, Projekt Automatyka i Elektrotechnika otrzymały certyfikaty dla najlepszych Integratorów Automatyki Przemysłowej.

Schneider_Electric_spotkanie partnerów i dystrybutorów_m
Partnerzy Schneider Electric zgodnie potwierdzili, iż współpraca z firmą Schneider Electric wyróżnia się kompleksowym podejściem do realizacji projektu na wszystkich etapach. W trakcie ich realizacji uzyskują oni m.in. profesjonalne wsparcie techniczne, potrzebne narzędzia inżynierskie. Jest to niezwykle ważne w prawidłowym wdrażaniu systemów i prowadzeniu inwestycji.
Kulminacyjnym momentem spotkania była uroczysta gala, w trakcie, której prezes Schneider Electric Jacek Łukaszewski nagrodził najlepsze firmy za ich wyniki i wyraził nadzieję na dalsza owocną współpracę.

 

Źródło: Schneider Electric

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English