Oferta Pracy – Główny Mechanik – Wągrowiec, wielkopolskie

Polinova Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

W związku z planowanym uruchomieniem nowego zakładu w Wągrowcu,
poszukuje osoby na stanowisko:

Główny Mechanik

Miejsce pracy: Wągrowiec
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie w ruchu urządzeń mechanicznych w zakładzie
  • Nadzorowanie przeglądów urządzeń, linii produkcyjnych oraz instalacji
  • Utworzenie planu konserwacji, remontów i przeglądów urządzeń
  • Współpraca z UDT

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne);
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Dodatkowym atutem będzie aktualne świadectwo kwalifikacji SEP E i D
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w nowo otwieranym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (podanie o pracę wraz z telefonem kontaktowym, CV, 1 zdjęcie, kopia świadectwa szkolnego i świadectw pracy oraz posiadanych uprawnień) na adres: Polinova Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Rgielska 51, 62-100 Wągrowiec  lub za pomocą przycisku Aplikuj. Kontakt osobisty możliwy we wtorki i czwartki w godz. 10.00 – 14.00.
Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami.
Wszelkie pytania proszę kierować pod nr tel. (67) 26 80 356.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”
Oferta pracy wystawiona na portalu pracuj.pl
Góra
English