Oferta Pracy – Automatyk – Legnica

Dołącz do 99 500 profesjonalistów
w 34 krajach
Faurecia jest odnoszącą sukcesy firmą projektowo – produkcyjną specjalizującą się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort, wzornictwo i ochronę środowiska naturalnego.

Pomóż nam tworzyć przyszłość
Potrzebujemy ludzi ambitnych. W dobie ciągłych ulepszeń i zmian w branży motoryzacyjnej chcemy utrzymać naszą wysoką pozycję. Dążymy do zwiększenia rentowności, wzrostu konkurencyjności, optymalizacji działań związanych z rozwojem nowych konstrukcji oraz utrzymania pozycji lidera w zakresie innowacji produktowej i organizacyjnej.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk
Miejsce pracy: Legnica

Główne zadania na stanowisku:

  •  Bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz nadzorowanie związanych z tym wpisów w książkach  maszyn i dokumentacji samoobsługi;
  •  Planowanie i organizowanie konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń oraz opracowanie związanej z tym dokumentacji;
  •  Kontrola czasu pracy maszyn i urządzeń pod kątem rozliczeń premiowych;
  •  Stały nadzór, uzupełnianie i aktualizowanie, we współpracy z technologami, posiadanej dokumentacji  techniczno ruchowej (DTR) maszyn i urządzeń;
  •  Współpraca z magazynierem UR dla zabezpieczenia właściwego stanu ilościowego i asortymentu  części zamiennych;

Od kandydatów oczekujemy:

  •  Wykształcenia wyższego o specjalności elektrycznej, mechanicznej lub automatyka przemysłowa;
  •  2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  •  Uprawnień SEP E1, E2, E3;
  •  Znajomości języka angielskiego.
  •  Praktycznej znajomości sterowników PLC;
  •  Umiejętności programowania sterowników Siemens;
  •  Znajomości systemów pneumatyki i hydraulicznych;
  •  Znajomości urządzeń z obszaru automatyki przemysłowej;

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  •  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  •  Pełny wymiar etatu;
  •  Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
  •  Bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Podania (CV i List motywacyjny) wraz z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Faurecia Legnica SA  moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883)”należy dostarczać klikając:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

oferta wystawiona na portalu pracuj.pl

Więcej informacji znajdziesz na stronie:

www.faurecia.com

Góra
English