Aplikacja NOVO v. 1.6 na tablety i komputery PC

Kennametal NOVO
Wiarygodne i wartościowe dane narzędziowe oraz inteligentne rozwiązania płynnie współpracują z systemami produkcji, zarządzania wyposażeniem i e-commerce w celu optymalizacji wydajności zakładów. Podstawą wydajniejszej pracy są lepsze narzędzia. Od czasu swojej premiery w 2013 r wspomagająca cyfrowe planowanie procesów aplikacja NOVO stale rozwija się, dostarczając kompletnych danych narzędziowych w zakresie frezowania, wytaczania, wykonywania otworów, dopasowywania oprawek narzędziowych, określania prędkości i posuwu. Rozwiązanie NOVO oszczędza w ten sposób planistom procesów czy inżynierom produkcji wielu godzin przeglądania katalogów i snucia przypuszczeń na temat poprawności procesów. To samo inteligentne rozwiązanie zapewniające nowe poziomy wydajności jest obecnie dostępne na urządzeniach PC i tabletach w wersji 1.6.

.
Kennametal 5966_NOVO My Machines_m
NOVO to fascynujący przykład tego, jak bardzo mogą ewoluować rozwiązania zapewniające zwiększoną wydajność dla naszych klientów – mówi Katie Richardson, dyrektor ds. zarządzania programem NOVO.  Wersja 1.6  na komputery PC ma nowe funkcjonalności niedostępne we wcześniejszych wersjach.

Funkcjonalność My Machines
Po wprowadzeniu podstawowych informacji o obrabiarkach w zakładzie, takich jak koszt godzinowy, maksymalna prędkość wrzeciona czy maksymalny moment obrotowy, nowa funkcja «My Machines» optymalizuje zebrane rekomendacje NOVO dla narzędzi   zgodnie ze specyficznymi wymogami maszyny klienta. Tego typu biblioteki maszyny wirtualnej mogą być również współdzielone przez wielu użytkowników.
Nowością w wersji 1.6 jest funkcja doradcy narzędziowego w zakresie operacji odcinania. Teraz, gdy Tool Advisor wyszukuje rozwiązania dla aplikacji odcinania, wydajny silnik NOVO zwraca i ocenia najbardziej odpowiednie narzędzia do odcinania w oparciu o zadane warunki pracy.

 

Kennametal 5966_NOVO Job Management_m
W celu zachowania wyjątkowego poziomu wydajności, wersja 1.6 NOVO na PC i tablety ma obecnie możliwość indywidualnego numerowania części. Wielu klientów używa swojej własnej nomenklatury i gdy taki odnośnik zostanie wprowadzony po raz pierwszy, odtąd będzie przechowywany i zawsze widoczny podczas używania NOVO. Pozwala to na łatwe połączenie selekcji narzędzi z wewnętrznymi systemami klientów.
Szybszy dostęp do lepszych danych jest kluczem do produktywności, a dzięki otwartej architekturze, możliwości NOVO są nieograniczone. Rozwiązanie NOVO jest kolejnym dowodem słuszności koncepcji »Different Thinking is Better Thinking.»
Aby zaktualizować NOVO wystarczy ściągnąć aplikację i zarejestrować się. Na firmowym kanale YouTube można zobaczyć ekscytujące video NOVO: www.youtube.com/kennametalsolutions.  Najnowsze informacje i uaktualnienia dostępne na stronie NOVO http://www.kennametal.com/novo/?cid=a-14-03595_mb_novo

 

Źródło: Kennametal

Authors

Related posts

Góra
English