Urządzenie przeciwprzepięciowe SPD PD1041 EtherWAN

DLL_m
Firma EtherWAN, czołowy producent urządzeń Ethernet dla przemysłu, wprowadziła do oferty serię urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej 10kA (ang. SPD – Surge Protection Device), przeznaczonych do pracy w warunkach ekstremalnych.
PD1041 wyposażony został w dwa porty RJ45, kompatybilne z 10/100Base-T, Gigabit oraz urządzeniami PoE. Pozwala na montaż na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze od -40°C do 75°C. Spełnia normy: CE, FCC, VCCI, UL497B oraz RoHS.
Duże zakłócenia elektromagnetyczne, niestabilny prąd, czy wyładowania atmosferyczne często generują niepożądane przepięcia w kierunku urządzeń sieciowych. W takim przypadku, PD1041 chroni działające w sieci urządzenia oraz kable.
Urządzenia typu hardened (o zwiększonej odporności temperaturowej) projektowane są zgodnie z normą EN61000-4-5. PD1041 może współpracować ze wszystkimi urządzeniami EtherWAN, gdy wymagany jest wyższy poziom ochrony. Testowane z PoE dla transmisji 1 Gbit/s, PD1041 nie wykazał błędów CRC przy temperaturze 50°C, co świadczy o wysokiej niezawodności urządzenia.
Seria urządzeń do ochrony przeciwprzepięciowej PD uzupełniona zostanie o urządzenie wyposażone w porty RJ11. Planowane wprowadzenie na rynek to III kwartał 2015r.
Karta katalogowa: www.etherwan.com/Product/ViewProduct.asp?View=227

 

Źródło: DLL Partners

Authors

Related posts

Góra
English