Nowa seria FP5000 – wysokie standardy wyposażenia przemysłu

FP5600T_front_right_lamp_s
Seria FP5000 oferuje najnowszą technologię ekranów z flagowej serii produktów HMI Pro-face; SP5000. Modele FP5000 dostępne są w rozmiarach 12″ oraz 15″. Wysokiej rozdzielczości ekran obsługuje funkcje multi-touch oraz działa w systemach Windows 8.1. Dodatkowa funkcjonalność gestów pozwala na przesuwanie, oddalanie, przybliżanie oraz przenoszenie nawet podczas noszenia rękawic.
Kompatybilność rozmiarów montażowych jest bardzo istotnym aspektem automatyki, kiedy przychodzi do technologi ekranów dotykowych. Ekrany FP5000 pasują w ten sam otwór montażowy co poprzednie produkty FP3000 a automatyczny dopasowanie rozdzielczości sprawia, że wymiana i instalacja nowego produktu jest bardzo prosta.
Nowe modele ekranów idealnie pasują do wysokich standardów wykorzystywanych w zakładach przemysłowych. Ochrona IP67F pozwala na czyszczenie ciśnieniowe dla zachowania higienicznej czystości, bardzo ważnej przy produkcji żywności czy też farmacji. Dodatkowo czujnik jasności pozwala na dynamiczne ustawienie ekranu do natężenia oświetlenia a kolejnym atutem jest praca w temperaturach od 0 do +60°C.
Zasilanie modeli FP5000 to od 12 do 24 VDC co pozwala na zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu włączając pojazdy specjalistyczne.
Na pokładzie znajduje się port DVI-D, a funkcja dotyku obsługiwana jest przez port USB, który jednocześnie pozwala na wymianę danych z portem USB na froncie.

Seria FP5000 – wysokiej jakości monitory dotykowe

Authors

Related posts

Góra
English