Ostatnie dni rejestracji na konferencję „Pomiary, monitoring i diagnostyka procesów przemysłowych” – już 15 kwietnia w Krakowie

Pomiary_monitoring_KrakowBadania oraz kontrola urządzeń w przemyśle pozwala nie tylko przewidzieć ich awarię, ale też planować z dużym wyprzedzeniem pracę maszyn i wykonywać remonty w oparciu o ich faktyczny stan techniczny. Kluczową rolę stanowią tu odpowiednie kompetencje służb technicznych zajmujących się systemami monitoringu i diagnostyki maszyn.

Konferencja „Pomiary, monitoring i diagnostyka procesów przemysłowych” pozwoli podnieść kompetencje osób odgrywających strategiczną rolę w zapewnieniu sprawnego przebiegu produkcji. Obecni na wydarzeniu eksperci omówią najważniejsze kwestie oraz problemy z zakresu optymalizacji eksploatacji maszyn i redukcji ich awaryjności, a także diagnostyki i profilaktyki. 15 kwietnia w krakowskim hotelu Kossak będzie można wysłuchać m.in. następujących prelekcji:

  • Metody diagnozowania obiektów technicznych i procesów przemysłowych
  • Kontrola łożysk tocznych – metody specjalizowane kontra pomiary drgań zgodnie z normą ISO
  • Diagnostyka komunikacji PROFIBUS/PROFINET
  • Zwrot z inwestycji – czyli jak znaleźć pieniądze na wdrożenie diagnostyki
  • Bezpieczeństwo i niezawodność za rozsądną cenę – zaplanuj swoją inwestycję w diagnostykę
  • Diagnostyka maszyn przemysłowych
  • Gdzie jesteśmy – czy TPM to remedium na wszystkie problemy?

Po części konferencyjnej zostaną również zorganizowane bezpłatne warsztaty na temat: Skuteczna diagnostyka sieci przemysłowych

W ramach spotkań dla wszystkich uczestników przewidziano imienne certyfikaty uczestnictwa oraz pakiet materiałów konferencyjnych. Dodatkowo dostępne będą bezpłatne czasopisma branżowe: AUTOMATYKA; APA – Automatyka, Podzespoły, Aplikacje; Napędy i Sterowanie; Polski Przemysł oraz magazyn Utrzymanie Ruchu wydawnictwa Elamed.

Serdecznie zapraszamy do REJESTRACJI ONLINE na to unikatowe w swej formule wydarzenie.

Konferencja jest organizowana pod Patronatem Honorowym Krajowej Izby Gospodarczej.

 

Źródło: Axon Media Group

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English