2 nowe ciągniki linii STILL LTX

STILL_LTX_20_Fot._STILL

Seria STILL LTX poszerza się o dwa wyjątkowo kompaktowe i zwrotne modele: LTX 20 oraz LTX-T 04. To odpowiedź na zapotrzebowanie na oszczędne, niewielkie ciągniki elektryczne.

Nowe warianty typoszeregu LTX to ciągnik elektryczny LTX 20 o uciągu na poziomie 2 t oraz LTX-T 04 z wbudowaną platformą o nośności 400 kg i maksymalnym uciągiem równym 1 t. Zwrotne modele sprawdzają się doskonale na liniach produkcyjnych charakteryzujących się dużą intensywnością ruchu oraz w magazynach z wąskimi korytarzami roboczymi.

Ciągniki LTX są przystosowane do tego typu warunków dzięki zwartej konstrukcji i precyzyjnemu sterowaniu. Całkowita szerokość pojazdu wynosi 600 mm, zaś długość – w zależności od modelu – od 1305 do 2172 mm. Gwarancję optymalnego poziomu bezpieczeństwa i bezawaryjności uzyskano m.in. dzięki bezobsługowemu, odpornemu na zanieczyszczenia silnikowi, wzmocnionym oponom oraz zastosowaniu wydajnego oświetlenia LED. Dodatkowo, każdy z modeli wyposażony jest w trójmodułowy system hamowania – hydrauliczny układ hamowania zasadniczego, bezkontaktowy elektryczny hamulec z odzyskiem energii oraz automatyczny hamulec aktywowany w momencie zatrzymywania pojazdu.

 

Źródło: Still

Authors

Related posts

Góra
English