Moduły elektroniczne i zestawy rozwojowe firmy Modułowo w ofercie TME

TME Zdjęcie do artykułu 400x302

Firma Transfer Multisort Elektronik została dystrybutorem polskiej spółki Modułowo – producenta zestawów rozwojowych i modułów elektronicznych, stosowanych do celów komercyjnych i hobbystycznych, do prac prototypowych i rozwojowych oraz w celach edukacyjnych.

Modułowo zajmuje się projektowaniem i produkcją zestawów zawierających czujniki i sensory, mikrokontrolery z rodziny AVR oraz z rdzeniem ARM, układy cyfrowe i analogowe, przyciski dotykowe oraz moduły rozszerzające dla platform i komputerów jednopłytkowych. Produkty są dostępne w stałej ofercie TME.

 

O firmie Transfer Multisort Elektronik

Transfer Multisort Elektronik, istniejący od 1990 roku, jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia prawie 400 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME oferuje przeszło 137 000 komponentów elektronicznych od znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 116 krajów świata.

 

O firmie Modułowo

Firma Modułowo obok projektowania i produkcji zestawów uruchomieniowych, zajmuje się również pracami rozwojowymi oraz przygotowywaniem przykładów praktycznych i oprogramowania, ułatwiających zastosowanie produktów. Oferta zestawów jest sukcesywnie rozszerzana, również o układy z kolejnych gałęzi elektroniki, tak, aby umożliwić sprawne projektowanie i budowanie prototypów i urządzeń pełniących różne funkcje.

 

Authors

Related posts

Góra
English