Miernik cęgowy Beha-Amprobe AMP-25-EUR AC/DC TRMS Mini-Clamp

AMP-25-EUR_1280x853px_E_NR-19370_m
Wprowadzany właśnie do sprzedaży miernik AMP-25-EUR umożliwia szybkie i łatwe przeprowadzanie testów punktowych instalacji elektrycznej.
Firma Beha-Amprobe wprowadza na rynek przyrząd AMP-25-EUR AC/DC TRMS Mini-Clamp – miernik, który mimo kieszonkowych rozmiarów niczym nie ustępuje pełnowymiarowym urządzeniom. Wytrzymały miernik cęgowy to idealny przyrząd do rozwiązywania problemów dla wykonawców robót elektrycznych oraz elektryków obsługujących obiekty handlowe, którzy potrzebują wygodnego, profesjonalnego narzędzia do szybkich testów elektrycznych.

AMP-25-EUR_917x1024px_E_NR-19090_m
Przyrząd AMP-25-EUR o wysokości 14,7 cm mierzy obciążenie AC/DC (60/300 A) oraz prąd rozruchowy na potrzeby monitorowania startu silnika, dając przy tym dostęp do najważniejszych funkcji, takich jak pomiar prawdziwej wartości RMS w celu uzyskania dokładności w środowiskach z zakłóceniami elektrycznymi, bezkontaktowe wykrywanie napięcia i filtr dolnoprzepustowy 300 A do testowania napędów z regulowaną prędkością. Miernik ma klasę bezpieczeństwa CAT III 600 V oraz funkcje zatrzymania zera i danych przy pomiarach DCA, automatyczne wyłączanie, rozwarcie szczęk na 25 mm i podświetlany ekran.
Elektrycy i wykonawcy robót elektrycznych nie chcą wracać do skrzynki z narzędziami za każdym razem, gdy muszą zrobić szybki pomiar – mówi John Hyacinthe, starszy inżynier w Beha-Amprobe – Amprobe AMP-25-EUR stanowi dla nich kompaktowy, wygodny przyrząd, który z jednej strony mieści się w kieszeni, a z drugiej strony ma wszystkie funkcje, których potrzebują przy pracy.

www.beha-amprobe.com

Authors

Related posts

Góra
English