STANDEX-Meder Electronics na targach Automaticon

MEDER_MK27_003_wl_m

STANDEX-Meder Electronics, producent precyzyjnych i niezawodnych czujników i elementów magnetycznych, zaprezentuje linię nowych czujników i przekaźników opartych na kontaktronach oraz podzespoły magnetyczne na warszawskich targach AUTOMATICON 2015 na stoisku G16 w hali 3. Prezentowana będzie także gama czujników wykorzystująca efekt Halla.
Na ekranie pokazywana będzie szeroka gama produktów opartych na technologii kontaktronowej, w tym przełączniki, czujniki zbliżeniowe, przekaźniki, czujniki poziomu cieczy. Pokazane będą nowe przekaźniki kontaktronowe serii KT, czujnik MK27 z aluminiową obudową i czujnik zbliżeniowy MK28.
Na targach zaprezentowane zostaną płaskie transformatory i cewki, które oferują wysoką wydajność przy kompaktowym, niskim profilu, przeznaczone dla wymagających branż takich jak wojsko, lotnictwo i medycyna. Transformatory płaskie o mocach od 350 W do 10 kW mają możliwość dostosowania do dokładnych charakterystyk elektrycznych zgodnych z indywidualnymi potrzebami. STANDEX-Meder będzie również prezentował linię stacjonarnych induktorów mocy z rdzeniem ferrytowym, idealnych do zasilaczy, przetwornic DC/DC w rozproszonych systemach elektroenergetycznych, programowalne matrycowe układy logiczne (FPGA) i niskoprofilowe konwertery wysokoprądowe.
Obecni na stoisku handlowcy i eksperci techniczni zaprezentują produkty, podkreślając ich niezawodność, niskie zużycie energii i wszechstronność zastosowań.

Źródło: Standex-Meder Electronics

Authors

Related posts

Góra
English