Nowy dystrybutor Universal Robots w Polsce

Gern Glas, 8641 Sorring

Universal Robots – duński producent elastycznych, lekkich robotów ma nowego dystrybutora – firmę Encon-Koester z Wrocławia.
Universal Robots działa na polskim rynku od 2010 roku. W ramach systematycznej strategii rozwoju rozpoczął współpracę z firmą Encon-Koester doceniając jej doświadczenie w obszarze robotyki i automatyki przemysłowej. Dla wrocławskiej spółki to z kolei możliwość rozszerzenia portfolio o nowatorskie rozwiązania w postaci lekkich, elastycznych, łatwych w obsłudze oraz bezpiecznych ramion robotycznych.
Współpraca z Universal Robots doskonale wpisuje się w naszą strategię dostarczania na rynek innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Roboty Universal Robots ze względu na swoje unikalne cechy oraz dostępność cenową są w naszej ocenie idealnym rozwiązaniem dla firm różnej wielkości reprezentujących różnorodne sektory przemysłu, a także dla instytucji naukowych – mówi Paweł Lewandowski, prezes zarządu Encon-Koester.
Firma Encon-Koester powstała w efekcie wieloletniej współpracy firm Encon i Koester Systemtechnik. Dzięki temu łączy w sobie doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej i robotyki oraz współpracy ze środowiskiem naukowym i dydaktycznym. Encon Koester jest biurem inżynierskim z siedzibą we Wrocławiu.

Źródło: Encon-Koester

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English