Liniały aluminiowe ze skalą serii GN 711.2

Elesa 157421-linialy-GN711-3da7ae-large-1424871572_maly

Firma Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowy typ sztywnych liniałów aluminiowych z naniesioną skalą. Nowy produkt nosi oznaczenie GN 711.2 i jest dostępny w 9 standardowych rozmiarach. Podziałka skali może być wykonana w różnych orientacjach. Solidne wykonanie oraz trwała i czytelna skala pozwalają na stosowanie tych elementów w trudnych warunkach przemysłowych, czy środowiskowych.
Liniały aluminiowe GN 711.2 (Rys.1) stanowią uzupełnienie serii GN 711. Są wykonane są z anodowanego na kolor naturalny aluminium, na którym nadrukowano czarną powłokę, a następnie wytrawiono podziałki i oznaczenia.
Dostępne są wykonania z podziałką o różnej orientacji oznaczeń: pionowej oraz poziomej. Każda z nich może mieć przyrost wartości od środka w obu kierunkach lub od jednego z końców. W zakresie długości, zestandaryzowano 9 rozmiarów, przy czym wielkości 750 i 1000 mm składają się z dwóch odcinków.
Liniały aluminiowe mają otwory montażowe o średnicy 3,3 mm i można je przymocować za pomocą wkrętów. Przy odpowiedniej ilości mogą być również wykonane w wersji samoprzylepnej.
Solidne wykonanie oraz trwała i czytelna podziałka, pozwalają na stosowanie tych elementów w trudnych warunkach przemysłowych, czy środowiskowych.

Źródło: Elesa+Ganter

Authors

Related posts

Góra
English