Contrast rozbuduje instalacje w fabryce Gestamp we Wrześni za 10,5 mln zł

Gestamp-Plant_maly

Contrast, spółka z grupy Atrem, podpisała umowę na wykonanie prac w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i mechanicznych w ramach inwestycji “Rozbudowa fabryki Gestamp” we Wrześni za 10,5 mln zł. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Aldesa Construcciones Polska, a inwestorem Gestamp, podała spółka.
Contrast będzie odpowiedzialny za wykonania prac projektowych oraz roboty budowlane w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i mechanicznych. Po podpisaniu umowy cały portfel zamówień Grupy Atrem wzrósł do około 97,5 mln zł, z czego około 88,5 mln zł przypada do realizacji w 2015 r. W analogicznym okresie przed rokiem łączna wartość portfela grupy wynosiła 93 mln zł.
Grupa Atrem wykonuje kompleksowe usługi w obszarze automatyki przemysłowej, klimatyzacji oraz elektroenergetyki. Do klientów Grupy Atrem należą największe spółki gazownicze, energetyczne i budowlane w Polsce.
Gestamp to międzynarodowe konsorcjum zajmujące się przetwórstwem metali głównie dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Firma ma dwa zakłady w Polsce – we Wrocławiu (Sofedit Polska) oraz we Wrześni (Gestamp Polska). Zakład we Wrześni produkuje głównie dla Volkswagena Poznań.

 

Źródło: Atrem

Authors

Related posts

Góra
English