Queris wdrożył CMMS w Serpol-Comsetics

Serpol_maly

Queris ukończył kolejne wdrożenie swojego systemu CMMS (Queris RRM), z którego tym razem skorzystała firma Serpol-Cosmetics.

W ostatnich latach można zaobserwować znaczący wzrost zainteresowania rozwiązaniami klasy CMMS wśród polskich firm produkcyjnych. Osoby odpowiedzialne za organizację pracy działów utrzymania ruchu dostrzegają realne korzyści płynące, więc rośnie także ilość osób, które rzeczywiście chce z nich korzystać.

W lutym do użytkowników systemu CMMS dołączyło przedsiębiorstwo Serpol-Cosmetics z Mieściska, którego dział UR został wyposażony w rozwiązanie firmy Queris. Producent zdecydował się na implementację rozszerzonej wersji oprogramowania wykorzystującej moduł kodów kreskowych usprawniający zarządzanie magazynem części zamiennych. Wykorzystanie dodatkowych funkcjonalności umożliwi uzyskanie jeszcze lepszych wyników w postaci lepszej organizacji całego działu i redukcji poziomu stanów magazynowych.

Serpol-Cosmetics jest producentem kosmetyków, chemii gospodarczej oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Produkty firmy można spotkać w największych sieciach handlowych w kraju (Tesco, Auchan, Biedronka, Piotr i Paweł i innych), jak i za granicą.

 

Źródło: Queris

Authors

Related posts

Góra
English