Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej fabryki firmy LUG Light Factory

LUG 1_maly

We wtorek, 17 lutego 2015 r. na terenie budowy nowej fabryki firmy LUG Light Factory na obszarze Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego w Nowym Kisielinie odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego z aktem erekcyjnym inwestycji.
W ramach wartego ok. 6 mln złotych przedsięwzięcia, powstanie nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe z zespołem hal do produkcji elektroniki, w którym zatrudnienie znajdzie około 100 osób. Budowa nowej fabryki to kolejna w ostatnim czasie inwestycja firmy LUG mająca na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych i dalszy rozwój w kierunku nowoczesnych technologii oświetleniowych LED.
W uroczystości wzięli udział między innymi Janusz Kubicki, Prezydent Miasta Zielona Góra oraz Członkowie Zarządu firmy LUG Light Factory.

LUG 2_maly
Podczas uroczystości zabetonowano tubę zawierającą akt erekcyjny, pamiątkową fotografię Zarządu firmy LUG, gazetę, monety różnych walut.
LUG Light Factory jest jednym z czołowych europejskich producentów opraw i systemów oświetleniowych z  25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych rozwiązań służących do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego zarówno budynków użyteczności publicznej jak i budynków przemysłowych oraz innych obiektów architektonicznych.

 

Źródło: LUG Light Factory

Authors

Related posts

Góra
English