ABLOY SENTRY – nowy opatentowany system klucza dla zamknięć przemysłowych

Untitled-1

ABLOY SENTRY jest nowym opatentowanym rozwiązaniem w rodzinie cylindrów ABLOY. Jest on idealny do systemów zamknięć, które zawierają tylko zamki przemysłowe, meblowe lub kłódki.
ABLOY SENTRY zbudowany jest na bazie unikalnej opatentowanej budowy cylindrów Abloy z obrotowymi dyskami. Patent jest przyznany do roku 2027 a zastrzeżenie projektu do 2035 r. Ten nowy produkt Abloy’a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oferuje rozwiązania z najwyższym stopniem bezpieczeństwa.
Jest to pierwszy system klucza wysokiego bezpieczeństwa zaprojektowany specjalnie aby zaspokoić wymagania dla zamków przemysłowych – mówi Jari Lindberg, Product Manager, Industrial Locking, Abloy Oy. – ABLOY SENTRY oferuje długoterminowe rozwiązanie w konkurencyjnej cenie dla szerokiego wachlarza mechanicznych zamknięć dla sektora przemysłowego. Wszystkie produkty z obszernego zakresu ABLOY SENTRY mogą być zamykane i otwierane jednym kluczem.
Zaprojektowany z myślą o rynku międzynarodowym, system ABLOY SENTRY jest odpowiedni dla np. zakładów elektrycznych, wodnych, gazowych, telekomunikacyjnych, przetwórczych, do automatów hazardowych, parkometrów, skrzynek pocztowych, zamków depozytowych, gablot, wagonów kolejowych, ciężarówek, łodzi oraz bram.ABLOY-Sentry-524x224ABLOY SENTRY w skrócie:
– klucze i zamki z ochroną patentową do roku 2027,
– gwarantowane działanie i solidna konstrukcja dla wymagających zastosowań (norma EN1303),
– mechanizm ograniczający zużycie AWS (Anti-Wear-SystemTM),
– symetryczny metalowy klucz,
– szeroki zakres produktów dla różnych zastosowań przemysłowych,
– wszechstronne możliwości zastosowania systemu master,
– łatwy montaż cylindrów,
– możliwość uaktualnienia istniejących systemów ABLOY CLASSIC i ABLOY PROFILE.

www.lietosecurity.com.pl

Abloy 16256_maly

Authors

Related posts

Góra
English