Jubileuszowe warsztaty „Informatyka w Produkcji” wspólnie z KAIZEN Institute

Kaizen

Już wiosną ruszają 10 jubileuszowe warsztaty „Informatyka w Produkcji”. Są to szczególne spotkania, dzięki którym firma Streamsoft może zaprezentować swoje rozwiązania informatyczne. 10 warsztaty organizuje wspólnie z KAIZEN Institute – globalną organizacją doradzającą przedsiębiorstwom. Warsztaty odbywać się będą pod hasłem: „Zmienność kameleona czy „zwinność” słonia? Jaka jest Twoja produkcja ?” Będą miały typowo szkoleniową formę. Uczestnicy zobaczą jakie metody można zastosować do odchudzenia produkcji oraz jak to połączyć z systemem ERP. Zobaczą również jak informacje dostarczane przez system ERP przekładają się na konkretne usprawnienia w obszarze produkcji.

Tematyka warsztatów IWP
Tematem warsztatów będzie zdolność adaptacji produkcji do częstych zmian rynkowych, zmian w zamówieniach oraz ustalanie czasu w jakim można to osiągnąć.
Praktycy z Instytutu Kaizen i praktycy z firmy Streamsoft wspólnie pokażą w jaki sposób szukać w systemie ERP informacji wspierających wdrożenie koncepcji szczupłej produkcji (lean manufacturing) oraz w jaki sposób metody szczupłej produkcji wykorzystują informacje dostarczane przez system do wykrywania zbędnych kosztów, źródeł marnotrawstwa zasobów i usprawniania przepływu materiałów i wyrobów. Konkretne studia przypadków, aby wiedzieć jak zarządzać produkcją, jak reagować na zmiany i jak wybrać z ogromu możliwości – te metody i technologie, które wystarczą, aby skutecznie zarządzać produkcją i reagować na zmiany.
Warsztaty w zakresie doboru i wdrożenia konkretnych oraz skutecznych metod zarządzania procesami produkcyjnymi i logistycznymi, a także kształtowania mentalności kadry zarządzającej i pracowników – poprowadzi Instytut Kaizen.
Kwestię zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych w firmie produkcyjnej zaprezentuje producent systemów ERP – firma Streamsoft.
Terminy i miasta:
– 17 marca 2015 Toruń
– 18 marca 2015 Warszawa
– 19 marca 2015 Leszno Wlkp.
– 24 marca 2015 Lublin
– 25 marca 2015 Gliwice
– 26 marca 2015 Wrocław
Warsztaty są bezpłatne dla uczestników reprezentujących firmy produkcyjne.
Szczegóły oraz możliwość zgłoszenia udziału dostępne na stronie Streamsoft.

Authors

Related posts

Góra
English