UPS-y w teorii i praktyce – nowy cykl szkoleń EVER dla specjalistów

Ever IMG_5796_maly

By efektywnie zarządzać pracą jakiegokolwiek urządzenia, konieczne jest jak najlepsze poznanie jego funkcjonowania. Wychodząc z takiego założenia, specjaliści marki EVER, największego polskiego producenta zasilania gwarantowanego, postanowili zorganizować cykl bezpłatnych szkoleń dla projektantów i wykonawców inwestycji, które umożliwią uczestnikom zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie doboru urządzeń oraz wdrażania zasilaczy awaryjnych w swoich projektach. Warsztaty startują już z końcem stycznia.
Z każdym rokiem rośnie liczna przedsiębiorstw, firm, a nawet domów mieszkalnych, w których o stabilne i trwałe zasilanie dbają systemy zasilania gwarantowanego. Zasilacze UPS są już niezbędnym wyposażeniem wielu inteligentnych budynków, w których na stałe pracują urządzenia wymagające nieprzerwanych dostaw prądu, takie jak komponenty systemu ogrzewania, monitoring czy zaawansowane systemy zarządzania budynkiem. Dynamicznie rozwijająca się branża oraz postęp technologii sprawiają, że od instalatorów i projektantów takich systemów wymaga się już nie tylko kompleksowej wiedzy, lecz także podążania za najnowszymi trendami i poszerzania swoich umiejętności zawodowych o innowacyjne rozwiązania.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom specjalistów, firma EVER organizuje cykl szkoleń, których głównym celem będzie prezentacja różnych zastosowań oraz funkcjonalności systemów zasilania gwarantowanego. – Podczas czterogodzinnych spotkań uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie projektować tego typu instalacje oraz jak dobrać odpowiednie dla nich urządzenia – mówi Sebastian Warzecha z firmy EVER. – Rozwiną także swoje praktyczne umiejętności, szczególnie te skoncentrowane na montażu, konfiguracji oraz zarządzaniu systemami wykorzystującymi zasilacze awaryjne UPS. Szkolenia, kierowane do projektantów, instalatorów, wykonawców, testerów, architektów, właścicieli firm oraz elektryków, będą również okazją do poznania autorskiego oprogramowania monitorująco-zarządzającego EVER PowerSoft Professional oraz innych rozwiązań opracowanych we własnym Dziale Badań i Rozwoju firmy. – Zaprezentowane zostaną między innymi zalety stosowania w UPS-ach pełnej kompensacji mocy biernej: innowacyjnej funkcjonalności, dzięki której możliwe jest znaczące obniżenie rachunków z tytułu pobranej energii, a tym samym, osiągnięcie wymiernych korzyści finansowych – dodaje Sebastian Warzecha.
Prowadzącymi szkolenia i warsztaty są najlepsi eksperci marki, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży i współpracujący z licznymi instytucjami naukowymi, między innymi z Instytutem Elektrotechniki oraz Elektroniki Przemysłowej Politechniki Poznańskiej. Po ukończeniu kursu każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte podczas szkolenia umiejętności, komplet materiałów produktowych i marketingowych, a także dostęp do specjalnych materiałów dla Projektantów.
Kolejne szkolenia z cyklu odbywać się będą w półtoramiesięcznych odstępach w siedzibie firmy EVER w Swarzędzu. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

www.ever.eu/szkolenia

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English