Imtech pozyskuje duży kontrakt na budowie nowej fabryki Volkswagena w Polsce

2

Gouda – Royal Imtech N.V. (europejski dostawca usług technicznych) rozszerza współpracę na poziomie europejskim pomiędzy Grupą Volkswagen a Imtech. Największy producent branży samochodowej w Europie powierzył Imtech wyposażenie swojej nowej fabryki samochodów Crafter w technikę budynkową.
Gerard van de Aast, Prezes Zarządu Royal Imtech: – Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż Volkswagem udzielił nam dużego nowego zlecenia w Polsce. Daje nam to szansę na kontynuację zapewniania naszych usług jednemu z najważniejszych klientów w niemieckim przemyśle samochodowym. Doceniamy zaufanie wobec naszej Firmy, która będzie odgrywać istotną rolę w budowie nowej fabryki Volkswagena. Przemysł samochodowy to istotny rynek dla nas i na tym rynku w dalszym ciągu oferujemy naszą wiedzę, doświadczenie oraz usługi techniczne.
Imtech pozyskał ten kontrakt w ścisłej współpracy pomiędzy spółkami w Polsce, na Węgrzech i w Niemczech. Zaowocowało to udzieleniem kilku zleceń na tej budowie. Imtech Polska odpowiada w tej fabryce za instalacje wentylacji, chłodu, klimatyzacji, ogrzewania, sprężonego powietrza oraz wewnętrzne i zewnętrzne instalacje hydrantowe. Imtech Węgry wykona wentylację w hali montażowej.
Nowa fabryka Volkswagena we Wrześni zatrudni ok. 3000 osób, które będą pracować przy produkcji nowego modelu samochodu dostawczego VW Crafter. Budowa fabryki już się zaczęła i powinna zostać ukończona w drugiej połowie 2016 r.
Ten istotny projekt oznacza kontynuację bliskiej współpracy pomiędzy Imtech i Grupą Volkswagen. Przed kilkoma tygodniami Imtech Polska z powodzeniem ukończyła modernizację fabryki silników Volkswagen Motor Polska w Polkowicach.

 

Źródło: Imtech

Authors

Related posts

Góra
English