AUTOSAN dostarcza klientom autobusy

Autosan1_maly

 

 

W grudniu, na zakończenie 2014 roku, klienci firmy AUTOSAN odebrali 8 szt. autobusów AUTOSAN: siedem międzymiastowych i jeden miejski. Ten ostatni – SANCITY 9LE – zakupiony został przez Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie. Wyposażony został w silnik CUMMINS EURO 5, automatyczną skrzynię biegów ALLISON, 20 foteli pasażerskich firmy STER, urządzenia elektronicznej informacji pasażerów i kasowniki firmy PIXEL oraz monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Pojazd przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych.

Autosan2_malySANCITY 9LE

Kolejne autobusy odebrane na koniec ubiegłego roku to dwa EUROLIDER-y 9 przeznaczone dla Gminy Majdan Królewski oraz Zespołu Obsługi Szkół Samorządowych w Łochowie. Autobus dla Łochowa opuścił mury fabryki jako ostatni w 2014 r.
W obydwu 9-metrowych EUROLIDER-ach zamontowano silniki IVECO EEV, manualne skrzynie biegów ZF, 39 wysokich, uchylnych foteli pasażerskich SPÓJNIA, klimatyzacje WEBASTO. Autobus dla Majdanu Królewskiego dodatkowo przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych.

Autosan3_malyEUROLIDER 9

Zakończone zostały również dostawy pojazdów zakontraktowanych na 2014 rok przez spółkę POL-MIEDŹ TRANS z Lubina, które firma realizuje razem z sanocką firmą TRANS-GAZ. W ubiegłym roku dostarczyła do Lubina 8 szt. autobusów LIDER 10 oraz 7 szt. autobusów EUROLIDER 12. 12-metrowe EUROLIDER-y, które dotarły do użytkownika w listopadzie i grudniu wyposażone zostały w silniki CUMMINS EURO 5, manualne skrzynie biegów ZF, retardery KLAM, klimatyzacje WEBASTO, elektroniczne tablice informacyjne PIXEL, 53 wysokie, uchylne fotele pasażerskie SPÓJNIA z 3-pkt. pasami bezpieczeństwa (w pięciu autobusach zamontowano fotele z przesuwem bocznym), fotel pilota. Kolejne pojazdy dla Spółki POL-MIEDŹ pojadą do Lubina w 2015 roku.

Autosan4_malyEUROLIDER 12

 

Źródło: AUTOSAN

 

 

Authors

Related posts

Góra
English