Nowe logo LUMEL S.A.

Lumel

Od ponad 60 lat LUMEL jest znanym i cenionym na świecie producentem urządzeń automatyki przemysłowej oraz odlewów ciśnieniowych. Zmiany w spółce, które mają przekształcić ją w jeszcze bardziej nowoczesną i zorientowaną rynkowo, stały się też impulsem do pracy nad nowym logiem. Nowe logo nawiązuje do znaku, który obowiązywał w firmie od 1967 r. Pozbawione obramowania i czarnego koloru podkreśla nowoczesność i otwartość firmy na potrzeby klientów, innowacje i rynek. Charakterystycznym elementem w logotypie jest litera E, która łączy popularny znak „play” z matematycznym symbolem Σ (sigma), czyli suma – bo LUMEL to suma takich wartości, jak: ponad 60-letnie doświadczenie, ciągły rozwój, dbałość o środowisko, energia i ludzie: klienci, pracownicy, dostawcy. Synergia tych głównych wartości była też inspiracją dla nowego sloganu Spółki – LICZY SIĘ WSZYSTKO.
Nowy logotyp będzie stopniowo zastępował dotychczas obowiązujący, na wszystkich materiałach, nośnikach i produktach, stając się jedyną poprawną wersją znaku graficznego.
W trosce o środowisko naturalne, podjęliśmy decyzję, aby nie utylizować materiałów  ze starym logotypem dlatego w najbliższych miesiącach można jeszcze spotykać materiały i produkty ze starym znakiem, co w żaden sposób nie zmienia ich poprawności prawnej lub pełnoprawności użytkowej i handlowej.
Nowe logo LUMEL jest oficjalnym logotypem od 20.01.2015 r.

Authors

Related posts

Góra
English