Kolumnowe wskaźniki poziomu cieczy HCZ-VT

Elesa-wskazniki-kolumnowe-HCZ_maly

Firma Elesa+Ganter poszerzyła ofertę osprzętu hydraulicznego o nowy model wskaźników kolumnowych. Nowy produkt nosi oznaczenie HCZ-VT i ma bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe. Jest także odporny na warunki korozyjne. Wskaźniki HCZ-VT mogą być z powodzeniem stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, morskim czy jachtowym.
Wskaźniki kolumnowe serii HCZ-VT to nowa odmiana popularnych wskaźników poziomu cieczy noszących oznaczenie HCZ. Bazą jest tu, identyczny w obu przypadkach, korpus z transparentnego poliamidu PA-T wyposażony w zestaw uszczelnień z gumy syntetycznej NBR. Wskaźniki kolumnowe HCZ-VT zostały dodatkowo wyposażone w śruby z SUPER-Technopolimeru, zwiększające właściwości antykorozyjne oraz obniżające masę całego wskaźnika. Nowe wskaźniki mogą być też wyposażone w termometr oraz specjalnie zaprojektowaną osłonę, przenoszącą siły działające z zewnątrz bezpośrednio na obudowę urządzenia.
Wskaźniki kolumnowe poziomu cieczy HCZ-VT są dedykowane do stosowania w wymagających aplikacjach, w których występuje środowisko korozyjne, a ze względów technicznych lub ekonomicznych nie jest możliwe zastosowanie śrub ze stali nierdzewnej. Do głównych obszarów zastosowań należy zaliczyć przemysł spożywczy, farmaceutyczny, morski, jachtowy oraz wszystkie aplikacje, w których odporność na warunki środowiskowe, czy wytrzymałościowe, stanowi główne kryterium doboru.

www.elesa-ganter.pl

Authors

Related posts

Góra
English