Zawiasy CFT w nowej wersji

Elesa-zawiasy-CFT-283aa3-large-1421069141Firma Elesa+Ganter wprowadziła do oferty zmodyfikowaną wersję popularnego zawiasu CFT. Nowy produkt wyróżnia konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości i odporności na odkształcenia.
Elesa+Ganter nie tylko tworzy nowe, ale też udoskonala już istniejące produkty. Elementom wprowadzonym wcześniej na rynek przygląda się ponownie, sprawdzając, czy można polepszyć ich właściwości i podnieść funkcjonalność. Jednym z ciekawych przykładów takiego procesu jest niedawna modyfikacja zawiasów serii CFT, charakteryzujących się smukłą, ergonomiczną budową oraz pokrywkami maskującymi śruby montażowe. – powiedział Filip Granowski, Dyrektor ds. Sprzedaży Elesa+Ganter Polska.
W nowym zawiasie CFT całkowicie zmieniona została konstrukcja wewnętrzna. Modyfikacja nie wpłynęła jednak na wypracowany wcześniej wygląd zewnętrzny. Nowa konstrukcja, z gęstszym i bardziej równomiernie rozłożonym użebrowaniem zwiększa w niektórych zakresach wytrzymałość zawiasu, podnosząc wartości obciążeń niszczących (patrz tabela). Głównym efektem wprowadzonych zmian jest zwiększona sztywność, która minimalizuje odkształcenia sprężyste podczas pracy zawiasu.
Modernizacja zawiasu CFT nie powoduje zmian jego wyglądu zewnętrznego, czy sposobu mocowania. Polepsza natomiast własności samego produktu. Ulepszone zawiasy wprowadzone są już do produkcji i sukcesywnie zastępują dotychczasowe modele. Kod i oznaczenie produktu pozostaje bez zmian.

www.elesa-ganter.pl

Elesa-wyniki-testow-niszczacych-3ccbd2-large-1421069994

 

Authors

Related posts

Góra
English