Samsung GALAXY Tab Active

Samsung galaxy-tab-active-19-with-c-pen_maly

Wkrótce do powszechnej sprzedaży trafi Samsung GALAXY Tab Active, pierwszy tablet stworzony specjalnie z myślą o biznesie. Jest to innowacyjne, dodatkowo wzmocnione urządzenie o wyróżniającym się wzornictwie.
GALAXY Tab Active znakomicie sprawdza się w środowisku biznesowym, zapewniając użytkownikom wydajność, trwałość i ochronę. Pozwala on profesjonalistom pracować bez żadnych ograniczeń zarówno w biurze, jak i poza nim. Urządzenie ma pełny zestaw opcji łączności, dzięki czemu użytkownik zawsze jest „w kontakcie”, czego wymaga dzisiejsze mobilne środowisko pracy. GALAXY Tab Active jest przygotowany do działania w najtrudniejszych warunkach. Jest cienki, lekki, elegancki, a jednocześnie wzmocniony oraz wyposażony w wymienialną baterię, co pozwala użytkownikom pracować bez przeszkód w dowolnym miejscu.
GALAXY Tab Active jako urządzenie dla osób wymagających wydajności i trwałości cechuje:

– Antywstrząsowa obudowa dzięki, której tablet jest w stanie wytrzymać upadek z wysokości 1,2 metra. Jego odporność na wodę i kurz zgodna jest z certyfikatem IP67.

– Aparat 3,1 MP wyposażony w auto focus z łatwością skanuje kody kreskowe, a technologia NFC skraca czas komunikacji i zarządzania procesami w pracy. Te kluczowe cechy mogą istotnie zwiększyć wydajność, na przykład w przypadku menedżerów z branży transportowej lub logistycznej, którzy dzięki GALAXY Tab Active mogą bez problemów łączyć się z szefami zmiany odpowiedzialnymi za wysyłkę lub odbiór towarów.

– Solidny rysik „C-Pen” firmy Samsung został zainstalowany w górnej części obudowy ochronnej GALAXY Tab Active. Umożliwia on specjalistom, którzy nieraz muszą nosić rękawice – na przykład na placu budowy, korzystanie z tabletu bez konieczności dotykania ekranu palcem.

– Bateria o wydłużonej żywotności, wytrzymująca 8-10 godzin zapewniająca pracownikom stale będącym w terenie, jak na przykład monterzy, korzystanie z możliwości ciągłego użytkowania sprzętu. Wyjmowana bateria umożliwia szybką i łatwą wymianę na nową w każdej sytuacji. Wbudowane złącze do ładowania POGO pin zapobiega uszkodzeniu wejścia micro-USB i umożliwia ładowanie kilku urządzeń po powrocie do biura.
GALAXY Tab Active wspierany jest przez platformę Samsung KNOX, która zapewnia jego wielopoziomową i kompleksową ochronę. Zwiększone środki bezpieczeństwa, których wymagają dziś środowiska biznesowe, umożliwiają przechowywanie aplikacji i danych w zabezpieczonej przestrzeni należącej do użytkownika, bez potrzeby korzystania z platform zewnętrznych i ponoszenia dodatkowych kosztów.
Firma Samsung oferuje wraz z GALAXY Tab Active usługę Mobile Care, przedłużającą podstawowy okres gwarancji do trzech lat i obejmującą przypadkowe uszkodzenia. Rozumiejąc znaczenie czasu w biznesie, Samsung oferuje też usługę instruktora, gwarantującego zdalną pomoc, która zapewnia każdemu użytkownikowi GALAXY Tab Active dostęp do wsparcia technicznego, w każdym miejscu i o każdej porze.
Tablet Samsung GALAXY Tab Active oferuje wiele możliwości nawiązywania połączeń: Wi-Fi lub Wi-Fi i LTE z pamięcią 16 GB + karta MicroSD (do 64 GB). Urządzenie dostępne jest w kolorze tytanowej zieleni. W zestawie znajduje się obudowa ochronna oraz rysik C-Pen.

Specyfikacja produktu GALAXY Tab Active
Sieć – LTE:  800/850/900/1800/2100/2600, 3G:  850/900/1900/2100, 2G:  850/900/1800/1900
Procesor – APQ8026 (Wi-Fi), MSM8926 (LTE)
Wyświetlacz – 8” WXGA (1280×800) TFT LCD
System operacyjny – Android Kitkat (4.4)
Aparat – 3,1 MP Auto Focus (aparat z tyłu) z lampą błyskową + 1,2 MP (aparat z przodu)
Wideo – MP4, 3GP, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
Nagrywanie: HD (1280×720) przy 30 klatkach na sekundę
Odtwarzanie: FHD (1920×1080) przy 30 klatkach na sekundę
Audio – MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, WAV, WMA, FLAC
Usługi/aplikacje do obsługi treści – Obsługa instruktora (usługa zdalnego wsparcia klienta), tryb oszczędzania energii Ultra Power Saving
Darmowe aplikacje do pobrania – ChatON, Flipboard, Group Play, S Translator, Samsung Link, Story Album, TripAdvisor, Businessweek+, Side Sync, Skaner kodów kreskowych, Hanshow, Hancell, Hanwrite
Usługi mobilne Google – Chrome, Dysk, Gmail, Google, Ustawienia Google, Google+, Hangouts, Mapy, Zdjęcia, Książki Play, Gry Play, Filmy i TV Play, Muzyka Play, Kiosk Play, Sklep Play, Wyszukiwanie głosowe, YouTube
Łączność – Szybkie łącze USB 2.0 High Speed , BT 4.0 BLE, WiFi 802,11 a/b/g/n, NFC
GPS – GPS, GLONASS
Czujniki – Akcelerometr, czujnik światła
Pamięć – 1,5 GB LPDDR3 + 16 GB pamięci wewnętrznej, MicroSD do 64 GB
Wymiary/waga – 126,1 x 212,9 x 9,75 mm, 388 g
Bateria –  4,450 mAh (wymieniana przez użytkownika)

 

Samsung galaxy-tab-active-17_maly

Authors

Related posts

Góra
English