WObit na Meet the Space 2014

Wobit1

Meet the Space to międzynarodowa konferencja naukowo-biznesowa, która ma na celu integrację i rozwój współpracy nauki i biznesu związanych z rozwojem technologii i badań kosmicznych. Wydarzenie odbyło się już po raz drugi w dniach 27–28.11.2014 w Krakowie, z inicjatywy Stowarzyszenia Astronomia Nova oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Wśród znamienitego grona prelegentów znalazł się Przemysław Degórski – Dyrektor Rozwoju, Produkcji i Sprzedaży w firmie WObit.
W swoim wystąpieniu zatytułowanym „The way of progress in a novel technological design ” opowiedział zebranym słuchaczom o pasjonującej historii przemian przełomu XX i XXI wieku, które miały wpływ na powstanie różnorodnych produktów, a także na rozwój firmy WObit umożliwiający obecnie dostarczanie zaawansowanych technicznie rozwiązań i maszyn takich jak roboty przemysłowe.
Poza wystąpieniem niewątpliwą atrakcją były warsztaty z zakresu programowania robotów kartezjańskich, prowadzonych przez specjalistę z firmy WObit. Przedstawiał on możliwości programowania na nowym sterowniku MIC488 oraz demach trzyosiowych robotów kartezjańskich.
Uczestnicy konferencji mieli okazję zobaczyć w pracy również robota SCARA R2 produkcji WObit, który prezentował swoje możliwości w holu nowo otwartego gmachu Centrum Edukacji Przyrodniczej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wobit2_maly

Wobit3_maly

Wobit4_maly

Authors

Related posts

Góra
English