IFS wyróżnione przez Gartnera

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, za produkt IFS Applications 8 została nazwana liderem w raporcie „Magic Quadrant” firmy Gartner w kategorii pojedynczych systemów ERP przeznaczonych dla średnich przedsiębiorstw zorientowanych na rozwiązania produkcyjne, opracowanym przez Christiana Hestermanna i in. i opublikowanym 26 listopada 2014 roku. Firmę IFS określono w raporcie mianem lidera drugi raz z rzędu. Firma poprawiła także swoją pozycję w rankingu dotyczącym twórczego potencjału wizjonerskiego i wdrożeniowego.
Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy uznani za lidera tego sektora po raz drugi z rzędu — mówi Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS. – Od wprowadzenia systemu IFS Applications 8 na rynek w 2012 roku skorzystała z niego duża liczba naszych klientów. Wierzymy, że w raporcie »Magic Quadrant« firma Gartner dostrzegła kompleksowość i skalowalność rozwiązania firmy IFS. Sorbie kontynuuje: – Bieżący rok był dla nas owocny, a nasz dwucyfrowy wzrost jest jednym z najwyższych w branży. Wierzymy, że jest to spowodowane naszym dużym zaangażowaniem w produkt oraz niezmiennym ukierunkowaniem na docelowe sektory. Zyskane uznanie, wyrażone naszą pozycją w raporcie »Magic Quadrant« firmy Gartner, jest wynikiem nieustającej pracy nad jakością i dostarczaniem oprogramowania, które jest jednym z najłatwiejszych do wdrożenia i użytkowania. Nasza zasobna baza klientów jest tego świadectwem, tak samo jak wyniki opublikowane za ostatni kwartał.
Firma Gartner nadaje firmom miano lidera na podstawie następujących kryteriów: „produkty liderów dla średnich przedsiębiorstw cechują się kompleksową i niezawodną funkcjonalnością w zakresie kluczowych wymagań użytkowników. Niekoniecznie są to najwięksi dostawcy notujący najwyższe przychody; oferują oni jednak sprawdzone produkty, cieszą się uznaniem klientów i wykazują zdolność do zwiększania swojej obecności na rynku. Mają jasno sprecyzowaną strategię rozwijania bieżących produktów i tworzenia z nich aplikacji następnych generacji bez powodowania zbyt dużych zakłóceń u klientów korzystających z tych rozwiązań”.

Bezpłatny egzemplarz raportu „Magic Quadrant” firmy Gartner jest dostępny na stronie firmy IFS

 

Gartner

Źródło: Gartner

Authors

Related posts

Góra
English