Firmy CAMdivision i DMG MORI SEIKI POLSKA podpisały list intencyjny

Firmy CAMdivision i DMG MORI SEIKI POLSKA podpisały list intencyjny regulujący zasady współpracy w zakresie sprzedaży rozwiązania NX firmy Siemens oferowanego przez CAMdivision wraz z maszynami CNC oferowanymi przez DMG MORI Polska. Docelowo każda maszyna DMG MORI będzie oferowana z rozwiązaniem z najwyższej półki – NX.
Oprogramowanie Siemens NX wykorzystujące technologię synchroniczną jest najbardziej zintegrowanym, elastycznym i efektywnym rozwiązaniem do obsługi projektowania produktów, analiz inżynierskich i produkcji w branży.
Najnowocześniejsze obrabiarki DMG MORI do obróbki 3, 4 i 5 osiowej wraz z oprogramowaniem NX pozwalają na szybką optymalizację procesów obróbkowych.
Pakiet, który będzie oferowany jako wynik współpracy pomiędzy firmami CAMdivision a DMG MORI Polska obejmuje nie tylko zaawansowane maszyny CNC i licencje oprogramowania, ale również profesjonalne usługi wdrożenia uwzględniające specjalne wymagania klienta dotyczące zarówno samego produktu, jak i sposobu obróbki. Firma CAMdivision będzie wyłącznym partnerem firmy DMG MORI Polska w zakresie dostarczania usług związanych z obsługą i wdrożeniem NX CAD/CAM na dostarczanych przez DMG MORI Polska maszynach CNC.
Obecnie jest to pierwszy tego typu pakiet oferowany przez producentów maszyn CNC na rynku polskim.

 

DMG Mori VBUCSEN1J6_maly

Authors

Related posts

Góra
English