Premiera IFS Applications 9

Nowa wersja rozszerzonego pakietu oprogramowania biznesowego — IFS Applications 9 — zostanie zaprezentowana podczas konferencji IFS World Conference 2015, która odbędzie się w dniach 5–7 maja w Bostonie w stanie Massachusetts (Stany Zjednoczone). Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi poznają nowe funkcje i możliwości systemu IFS Applications 9.
Fundamentem systemu IFS Applications 9 jest to samo podejście, któremu firma IFS zawdzięcza pozycję uznanego lidera w swojej branży. Wprowadzana wersja będzie oferować nowym i istniejącym klientom firmy IFS znaczące usprawnienia z zakresu elastyczności i łatwości obsługi, jak również wszechstronne opcje dostosowane specjalnie do potrzeb klientów w docelowych sektorach firmy IFS.
Z uwagi na duże przywiązanie firmy IFS do najwyższej jakości, system IFS Applications 9 jest dokładnie sprawdzany zarówno wewnętrznie, jak i w praktyce, w firmach. Za pośrednictwem programu wczesnych nabywców firma IFS współpracuje z kilkoma globalnymi przedsiębiorstwami z USA, Skandynawii i z pozostałej części Europy. Są oni przedstawicielami różnych branż, takich jak: zarządzanie usługami, zaawansowane technologie, produkcja przemysłowa i wykonawstwo morskie. Szczegółowe informacje na temat doświadczeń wczesnych nabywców systemu IFS Applications 9 zostaną zaprezentowane w maju, na konferencji IFS World Conference 2015.
Z niecierpliwością czekamy na maj przyszłego roku — na moment, w którym zaprezentujemy nowe możliwości systemu IFS Applications — mówi Thomas Säld, wiceprezes działu badań i rozwoju firmy IFS. – Dzięki uważnej obserwacji rozwoju naszych kluczowych branż oraz wzięciu pod uwagę opinii naszych klientów będziemy mogli zaprezentować nową wersję, która ustanowi nowe standardy łatwości obsługi i elastyczności oprogramowania. System IFS Applications 9 to efekt strategicznych inwestycji mających na celu innowacyjne i ulepszone podejście do obsługi oprogramowania — mające na celu zaoferowanie klientom jeszcze większej wartości.
Konferencja IFS Conference 2015 to trzy dni pełne prelekcji, sesji, prezentacji najnowszych technologii, szkoleń oraz networkingu i rozrywki. To świetna okazja, aby poznać zalety elastyczności w działalności biznesowej, nawiązać kontakty oraz dowiedzieć się, jak można przekształcić zmiany w okazje do rozwoju biznesowego.

 

Źródło: IFS

Authors

Related posts

Góra
English