Ruszają targi Politechniki Lubelskiej – „Inżynier na rynku pracy”

W przyszłym tygodniu szykuje się prawdziwa gratka dla studentów i absolwentów kierunków technicznych, którzy pragną rozwinąć swoje doświadczenie zawodowe. Politechnika Lubelska zaprasza 25 listopada na targi „Inżynier na rynku pracy”.
W przyszły wtorek Wydział Mechaniczny Politechniki, mieszczący się przy ul. Nadbystrzyckiej 36, przeżyje prawdziwe oblężenie ze strony miejscowych pracodawców. Podczas piętnastej edycji wydarzenia zaprezentuje się aż 60 wystawców – w głównej mierze firmy poszukujące młodych talentów do swych zespołów, a także instytucje pośredniczące w poszukiwaniu zatrudnienia. Tak, jak w latach ubiegłych, przyszli i świeżo upieczeni absolwenci będą mogli na miejscu uzyskać cenne informacje nt. dostępnych miejsc pracy, praktyk i staży oraz poznać wymogi i rekrutacyjne procedury u każdego z pracodawców. Przedstawiciele firm poprowadzą ponadto wstępne rozmowy kwalifikacyjne z zainteresowanymi kandydatami, dlatego warto będzie zabrać ze sobą swoje CV.
Pracodawcy, którzy pokażą się podczas targów „Inżynier na rynku pracy 2014”, reprezentować będą szeroki wachlarz branż i specjalizacji. Interesujące oferty powinni znaleźć dla siebie studenci i absolwenci m.in. takich kierunków, jak architektura, budownictwo, matematyka, zarządzanie, inżynieria produkcji czy prężnie rozwijająca się w Lublinie informatyka. – W naszym nowym lubelskim biurze chcemy stworzyć zespół składający się zarówno z ekspertów, jak i młodych, utalentowanych programistów – stąd nasza obecność na targach. W niedalekiej przyszłości planujemy uruchomić wspólny program praktyk i staży z lokalnymi uczelniani technicznymi – mówi Sandra Jędra, PR Manager w brytyjskiej firmie Mobica.
Targi „Inżynier na rynku pracy 2014” odbędą się w przyszły wtorek, 25 listopada, w godzinach 10-14, na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej.
Pełną listę wystawców znaleźć można pod adresem: http://www.pollub.pl/pl/news/get/id/4357

 

inzynier_na_rynku_pracy

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English