Jubileusz w zakładzie MAN Trucks – 60 tysięcy ciężarówek z Niepołomic

W dniu 6 listopada br. z linii montażowej fabryki MAN Trucks w podkrakowskich Niepołomicach zjechała 60-tysięczna ciężarówka.
Jubileuszowy egzemplarz to ciągnik siodłowy TGX 18.480 4×2 BLS EfficientLine, z partii 20 pojazdów zamówionych w tym roku przez klienta z Francji.
Zarówno kierujący fabryką w Niepołomicach Ralph Kimmich jak i cała załoga zakładu nie kryją zadowolenia z tego wydarzenia.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z faktu, że już sześćdziesięciotysięczny pojazd opuszcza linię montażową. Jednocześnie, bez względu na kolejność, każda ciężarówka, która od nas wyjeżdża, to produkt najwyższej jakości, efekt ogromnego zaangażowania i pracy wszystkich pracowników – powiedział Ralph Kimmich.
Najwyższą jakość produkowanych przez MAN pojazdów ciężarowych po raz trzeci z rzędu potwierdził raport TÜV, który został opublikowany w październiku br.
Otwarta 7 lat temu (w październiku 2007 roku) fabryka w Niepołomicach jest jednym z najmłodszych zakładów produkcyjnych koncernu MAN Truck s& Bus AG. Powstające tu pojazdy klasy ciężkiej TGX i TGS trafiają na rynki całej Europy, a serie TGX WW i TGS WW również poza jej granice.

MAN

Authors

Related posts

Góra
English