Przenośne drukarki etykiet pomagają w zwiększeniu produktywności

Brady BMP21-PLUS-KIT_v5.jpg_ico500

Tworzenie drukarek BRADY opiera się na 100 letnim doświadczeniu i wiedzy firmy w zakresie technologii identyfikacji.
Znakowanie przewodów i kabli elektrycznych, komponentów, skrzynek wyłączników, paneli krosowych czy listew zaciskowych może stanowić całkiem czasochłonne zadanie, choć nieangażujące w pełni umiejętności i wiedzy elektryków. Niemniej jednak dobre oznaczenie obwodów, kabli i przewodów w znacznym stopniu przyspiesza wykonywanie wszystkich późniejszych prac elektrycznych. – Dlatego właśnie Brady oferuje najlepsze na rynku drukarki, które są w stanie oznakować dowolne kable i przewody elektryczne, komponenty czy skrzynki bezpiecznikowe w ciągu kilku minut, zwiększając znacząco wydajność – mówi Cindy Van den Bremt, menedżer produktu ds. systemów przenośnych w firmie Brady.

Szybkie i efektywne
Przenośne drukarki Brady zostały opracowane z myślą o instalatorach z branży elektrycznej, telekomunikacyjnej i transmisji danych. Modele BMP21-PLUS, BMP41, BMP51 oraz BMP71 zostały zaprojektowane w celu umożliwienia profesjonalistom szybkiej, łatwiej i pewnej identyfikacji każdego przewodu i komponentu.
Oprócz różnic w obsługiwanych szerokościach etykiet, wszystkie drukarki Brady oferują szybką wymianę kaset drukujących, druk koszulek i etykiet ciągłych z rolek, wbudowane obcinarki etykiet, wgrane symbole i grafiki oraz wielojęzyczne menu. Firma Brady oferuje również specjalne aplikacje dla drukarek, które umożliwiają druk etykiet wycinanych czy szybkie identyfikowanie skrzynek bezpiecznikowych oraz komponentów.

Niezawodne
Instalatorzy często pracują w warunkach, które stanowią spore wyzwanie zarówno dla ludzi, jak i maszyn. ”Zwracamy szczególną uwagę na to, aby budować pyłoszczelne i odporne na wstrząsy drukarki, które są trwałe. W celu zapewnienia odpowiedniej wytrzymałości w ciężkich warunkach pracy każdy nowy model drukarki musi przejść test odporności na uderzenia zanim zostanie wprowadzony na rynek ”
Każda drukarka przenośna Brady jest przystosowana do pracy z akumulatorkami. Dostępne są zapasowe baterie do ładowania, tak więc zawsze dysponujemy energią potrzebną do wykonania zadania”

Trwałe
Opierając się na badaniach i doświadczeniu, firma Brady zbudowała olbrzymią bazę wiedzy, dzięki której wybiera się najlepsze materiały i kleje do tworzenia etykiet sprawdzających się nawet w ciężkich warunkach produkcyjnych. Każda przenośna drukarka Brady pracuje bezproblemowo z naszymi zaawansowanymi etykietami odpornymi na przedłużone działanie promieni UV oraz warunki atmosferyczne. Główna zaletą etykiet opracowanych przez Brady jest fakt, że gdy raz zostaną zaaplikowane na danej powierzchni nie odpadają od niej. Konstrukcja etykiet jest dopasowana do wszelkiego rodzaju podłoży w celu uniknięcia sytuacji przypadkowego odklejenia, dzięki czemu nigdy nie trzeba dokonywać ponownej identyfikacji bez wyraźnego powodu.

Zestawy rocznicowe
W związku z obchodami 100-lecia firmy do każdego zarejestrowanego zestawu z przenośną drukarką do do zastosowań elektrycznych i telekomunikacyjnych dołączamy gratisowy ściągacz izolacji oraz oferujemy jako dodatkową korzyść specjalną cenę urodzinową dla zestawów zakupionych w okresie pomiędzy 22 września a 30 grudnia br. Zestawy składają się z praktycznej twardej walizki, nowej drukarki, materiałów do etykietowania, baterii, akcesoriów i vouchera upoważniającego do odbioru darmowego ściągacza do izolacji przydatnego w codziennej pracy instalatorów.

Authors

Related posts

Góra
English