Opatentowany silnik skokowy z bezpośrednim napędem

MBA Instruments zaprezentuje na targach SyMas w Krakowie (29-30 października 2014, Hala 1, stoisko A1) MBA888 – pierwszy bezobsługowy i uniwersalny czujnik do pomiaru poziomu materiału. Podobnie jak wszystkie urządzenia z serii MBA800, czujnik ma opatentowany, fabrycznie ustawiony moment obrotowy i skonfigurowany tryb przełączania, który jest zoptymalizowany do pracy z praktycznie wszystkimi typami materiałów sypkich. MBA888 jest wystawiany jako model klasy podstawowej w optymalnej cenie ale jednocześnie jest to najbardziej zaawansowany technologicznie czujnik dostępny na rynku.
Urządzenie MBA888 jest specjalnym modelem z serii MBA800. Jest to pierwszy taki bezobsługowy czujnik do pomiaru poziomu materiału. Wszystkie ustawienia są wstępnie skonfigurowane, a uruchomienie odbywa się jedynie przez właczenie wtyczki M12 do gniazda. Tym samym jest to urządzenie typu plug-and-play. Ze względu na wysoki stopień standaryzacji, stosowanie czujników MBA888 jest dużo bardziej opłacalne w stosunku do czujników innych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu tej samej jakości, odpowiedniej dla wszystkich standardowych zastosowań. Urządzenie MBA888 może być wyposażone w trzy różne konfiguracje.

Zalety nowych urządzeń z serii MBA800:
– brak sprężyny powrotnej,
– brak sprężyny przełącznika i innych elementów mechanicznych,
– nowy, lepszy typ sprzęgła ślizgowego, konwencjonalne ślizgie sprzęgło jest dużo lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest (mniej podatne na zużycie); w standardowych silnikach skokowych została zastosowana elektro-magnetyczna energia bezstykowa,
– elektronicznie regulowana czułość, która może być dostosowana do prawie wszystkich materiałów sypkich,
– większy rozmiar łopatki,
– większa żywotność i niezawodność.

www.smb-group.de

MB888

Authors

Related posts

Góra
English