Ipad w prezencie do kamery termowizyjnej w promocji Fluke

Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to jeden z filarów wprowadzonego w czerwcu przez firmę Fluke systemu Fluke Connect. W jesiennej promocji klienci, którzy kupią kamery termowizyjne z najpopularniejszych serii, otrzymają w prezencie tablety Ipad Air lub Ipad Mini.
W ramach trwającej do końca grudnia 2014 r. promocji klienci, którzy kupią kamerę Fluke Ti200, Ti300 lub Ti400 otrzymają w prezencie Ipad Air. Zakup kamer Fluke Ti105, Ti110 lub Ti125 będzie premiowany Ipadem Mini. Wystarczy jeszcze tylko pobrać darmową aplikację z Apple App Store, by cieszyć się w pełni funkcjonalnościami systemu Fluke Connect.

kamery_i_ipad

System Fluke Connect obejmuje ponad 20 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Instalowana na urządzeniu mobilnym aplikacja pozwala na udostępnianie pomiarów w czasie rzeczywistym, zapis danych i obrazów termowizyjnych w „chmurze”, intuicyjne tworzenie wykresów i śledzenie trendów oraz tworzenie historii pomiarów skojarzonej automatycznie z diagnozowanym urządzeniem. Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację.
Kamery Fluke z serii Ti105, Ti110 i Ti125 oraz Ti200, Ti300 i Ti400 przeznaczone są do diagnostyki przemysłowej, elektrycznej i budowlanej.

www.fluke.pl/promocje

Kamera_Fluke_Ti200

 

 

Authors

Related posts

Góra
English