Google Glass – okulary rozszerzonej rzeczywistości już w przemyśle spożywczym

Radomska firma ARTEX IT specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych dla przemysłu spożywczego wprowadziła na rynek aplikację dla Google Glass – okulary rozszerzonej rzeczywistości.
Dzięki najnowszemu systemowi dostępna jest informacja o identyfikacji produkcji w okularach Google Glass – wystarczy zeskanować kod i na Google Glass pojawia się wiadomość o zastosowanych surowcach oraz najważniejsze dane o procesie produkcji.
Zastosowanie kompleksowego rozwiązania dla branży spożywczej firmy ARTEX IT pozwala na bezpośrednie monitorowanie dostępnych informacji, w każdym momencie produkcji. Wszystkie wyniki i raporty są dostępne z chwilą zarejestrowania w systemie. Zeskanowanie kodu pozwala zobaczyć pełną ścieżkę produktu, jak np. dostawcę czy termin przydatności do spożycia.
Wprowadzenie najnowocześniejszych rozwiązań daje firmom produkcyjnym wielką przewagę nad konkurencją, a dostęp do danych w trybie rzeczywistym może znacznie poprawić jakość produkcji.
Google Glass mogą być sterowane głosem , mrugnięciem oka lub dotykiem. To niewiarygodne urządzenie potrafi zrobić zdjęcie i od razu wysłać mailem. Wskutek takich zastosowań w czasie korzystania z aplikacji nie jest wymagana obsługa manualna, wystarczą jedynie ruchy głowy i komendy głosowe.

Artur Gregorczyk

Przeczytaj wywiad z założycielem firmy ARTEX IT, p. Arturem Gregorczykiem.

 

Authors

Related posts

Góra
English