Nowe, wytrzymałe siłowniki firmy Southco

Southco rozszerzyło swoją dobrze przyjętą na rynku linię mechanicznych siłowników o dwa nowe modele, które zapewniają niezawodne działanie w wymagających aplikacjach. Skonstruowane z bardzo wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów, elementy uruchamiające AC-10 i AC 15 są przeznaczone do użycia w wymagających środowiskach przemysłowych, w których zdalne zamykanie zamków ma znaczenie krytyczne.
Siłownik AC-10 charakteryzuję się instalacją wpuszczaną i zapewnia bezpośrednie, pojedyncze oraz wielopunktowe uruchamianie zamka przy użyciu kabli. AC-15 z kolei zapewnia bezpośrednie uruchamianie i jest przeznaczony do montażu powierzchniowego, ograniczającego do minimum powstawanie występów. Elementy uruchamiające AC 10 i AC 15 są dostępne zarówno w wersji z blokowaniem oraz bez i stanowią rozszerzenie szerokiego zakresu produktów z rodziny AC. W połączeniu z zamkami obrotowymi R4 oraz kablami AC, siłowniki AC stanowią kompletny system zamknięć obrotowych zapewniający bezpieczne zdalne uruchamianie zamków w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych
Menedżer ds. produktu James Stroud, mówi: – Mechanizmy uruchamiające AC 10 i AC15 idealnie nadają się do intensywnego użytkowania w ciężkich aplikacjach, w których wymagane jest niezawodne funkcjonowanie, takich jak pojazdy budowlane czy wyposażenie przemysłowe. Produkty dostępne w opcji montażu wpuszczanego i powierzchniowego gwarantują bezpieczne zamykanie zamków w wymagających środowiskach przemysłowych i można je bezproblemowo uruchamiać w rękawicach roboczych.

www.southco.com

 

AC-10.jpg_ico500

Authors

Related posts

Góra
English