Umowa firm Farnell element14 oraz RECOM Power

Firma Farnell element14, dystrybutor rozwiązań technologicznych i inżynieryjnych, rozszerzyła swoją globalną bazę dostawców rozwiązań zasilających o firmę RECOM Power, innowacyjnego lidera z branży wytwarzania i dystrybucji przetwornic i stabilizatorów impulsowych. Partnerstwo globalne jest następstwem obfitej w sukcesy współpracy firm RECOM i element14 w Azji.
Na przestrzeni ostatniej dekady firma RECOM mocno inwestowała w rozwój produktów, podniesienie jakości oraz rozszerzanie swojej obecności na rynku globalnym – mówi Richard Halliday, Globalny dyrektor ds. produktów w firmie Premier Farnell. – Nasza współpraca w rejonie Azji i Pacyfiku sprawia, że jesteśmy podekscytowani, udostępniając naszą ofertę produktów firmy RECOM również klientom w Europie i obu Amerykach.
Cieszymy się z możliwości rozszerzenia naszej współpracy z firmą Premier Farnell na obszary EMEA i obu Ameryk — mówi Karsten Bier, Dyrektor generalny w firmie RECOM. – Globalny zasięg firmy Premier Farnell to teraz również nasz zasięg, co daje nam pewność, że nasi wspólni klienci na całym świecie skorzystają na tym, że to właśnie ta firma będzie zajmować się dostarczaniem im rozwiązań zasilających.
Firma Farnell element14 będzie dysponować zapasami magazynowymi setek produktów RECOM Power, w tym szeroką gamą przetwornic DC/DC i AC/DC, regulatorów impulsowych oraz driverów LED. Produkty te, z gwarancją wysyłki tego samego dnia, można nabyć poprzez stronę Farnell.com.

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English