Nowy przetwornik obrazów 2D firmy Motorola Solutions

Firma Motorola Solutions zaprezentowała wydajny przetwornik obrazów 2D Symbol DS4308 do odczytu kodów kreskowych. Imager DS4308 jest łatwy w użyciu i oferuje niezwykle duży zasięg odczytu, pozwalając użytkownikom na skanowanie kodów kreskowych każdej gęstości z mniejszej i większej odległości niż jakikolwiek inny skaner tej klasy.

Lekki przetwornik obrazu DS4308 jest dostępny w czterech wersjach:
– Model DS4308-SR może odczytywać elektroniczne kody kreskowe z ekranów telefonów komórkowych, dokumentów osobistych oraz kody UPS z odległości do 71 cm, co ułatwia skanowanie dużych lub ciężkich przedmiotów w wózku sklepowym z drugiej strony kasy.
– DS4308-HD oferuje zasięg skanowania wynoszący 42 cm, idealny do ogólnego skanowania przy kasach. Może również odczytywać małe, gęste kody kreskowe umieszczone na elektronice, biżuterii i innych niewielkich przedmiotach.
– Model DS4308-HC służy do skanowania kodów kreskowych w placówkach służby zdrowia, np. przy łóżkach pacjentów. Wyczuwalne potwierdzenie nie zakłóca spokoju pacjenta, a uszczelnienie klasy IP42 oraz specjalnie zaprojektowana, odporna na środki dezynfekcyjne obudowa umożliwia czyszczenie urządzenia silnymi chemikaliami, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków. Skaner ten może również odczytywać kody kreskowe z zakrzywionych, odblaskowych powierzchni, takich jak fiolki, strzykawki i zbiorniki na kroplówkę.
– DS4308P to połączenie skanera ręcznego i stacjonarnego z wbudowanym, regulowanym stojakiem, który pozwala szybko zmieniać tryb pracy (z użyciem rąk lub bez użycia rąk) po prostu przez podniesienie lub odłożenie urządzenia.
Sklepy detaliczne, hotele, firmy logistyczne i przedsiębiorstwa z branży przemysłu lekkiego mogą również używać serii DS4308 do programów lojalnościowych, obsługi kuponów mobilnych, biletowania imprez, kontroli jakości oraz monitorowania zapasów.
Modele z serii DS4308 szybko odczytują praktycznie wszystkie kody kreskowe dzięki najbardziej zaawansowanemu mechanizmowi przetwarzania obrazu oraz inteligentnemu obrazowaniu PRZM opracowanemu przez firmę Motorola – w tym kody wysokiej gęstości wyświetlane na ekranie telefonu komórkowego czy też wydrukowane na uszkodzonym, zadrapanym lub zabrudzonym papierze.
Zielony i czerwony wskaźnik świetlny mogą być również powiązane z sygnalizacją dźwiękową. Dzięki temu czytnik potwierdza operację skanowania słyszalną w każdym środowisku, zarówno przy hałaśliwej linii produkcyjnej, jak i w cichym pokoju szpitalnym.
Urządzenia z serii DS4308 są dostępne z kontraktem serwisowym Service from the Start, który obejmuje zwykłe zużycie, a także przypadkowe uszkodzenia. Kontrakt pozwala uniknąć nieprzewidzianych kosztów związanych z naprawami.
Bob Sanders, wiceprezes działu Data Capture Solutions w firmie Motorola Solutions, stwierdza: – Nowa seria imagerów Symbol DS4308 charakteryzuje się wysoką wydajnością, wygodą użytkowania i wszechstronnością. Modele spełniają biznesowe potrzeby podmiotów z różnych branż: od sklepów detalicznych przez szpitale po zakłady produkcyjne. Najjaśniejsza plamka celownicza LED i skanowanie wielokierunkowe to optymalna kombinacja, która sprawia, że w celu odczytania kodu wystarcza wycelować urządzenie i nacisnąć przycisk. DS4308 jest naszym najbardziej intuicyjnym i łatwym w użyciu skanerem, który pozwala odczytywać więcej danych i skrócić  czas przygotowania do skanowania.

 

Motorola DS4308P-dynamic-overhead-frank-lawlor-070920140238c

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English