Nowe, odporne na korozję zawiasy ze stali nierdzewnej

N6 image.jpg_ico500

Firma Southco odświeżyła swoją dobrze przyjętą na rynku serię zawiasów N6, prezentując nową konstrukcję zapewniającą doskonałą wytrzymałość w środowiskach przemysłowych powodujących korozję. Zawiasy N6 ze stali nierdzewnej 304 lub 316, dostępne w wersji wykończenia na wysoki połysk oraz pasywowanej, zapewniają doskonały wygląd bez żadnych ustępstw na rzecz funkcjonalności.
Nowe nierdzewne zawiasy N6 są dostępne w sześciu wielkościach i w dużym wyborze konfiguracji skrzydełek oraz opcjonalnych pokryw, oferując maksymalną elastyczność konstrukcyjną. Zawiasy N6 są dostępne w dwóch wersjach wykończenia: stylowej, na wysoki połysk, ze stali nierdzewnej 316 odpornej na działanie soli i wody oraz w podstawowej wersji pasywowanej, ze stali nierdzewnej 304 do użycia w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
Menedżer ds. produktu Jim Grady, stwierdza: – Nowe zawiasy do montażu powierzchniowego z serii N6 to doskonałej jakości produkty, które zapewniają maksymalną odporność na korozję. Zawiasy są dostępne w różnych opcjach materiałów, wykończeń i konfiguracji, oferując niezawodne działanie w wymagających aplikacjach przemysłowych i zastosowaniach zewnętrznych obejmujących aplikacje morskie, pojazdy budowlane i maszyny przemysłowe.

www.southco.com

Autoryzowani dystrybutorzy:
www.handy-fix.com.pl
www.kvt.pl

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English